Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Favorit 12000BTU Климатизер

14.999 ден.
18.000 ден.
Потребни наградни поени: 14000
 • Производител: Favorit
 • Шифра:1200 btu
 • Наградни поени:140
 • Достапност:Нема залиха

Карактеристики:

 • Капацитет:
 • Ладење: W 3520
 • Греење: W 3600
 • Енергетска класа: A
 • Потрошувачка:
 • Ладење: W 1050
 • Греење: W 990
 • Бучава:
 • Внатрешна единица: dB 34-38
 • Надворешна единица: dB ≤55
 • Работно подрачје: -7оC≤T≤43oC
 • Авто рестарт: Да
 • Sleep mode: Да
 • Внатрешна единица: (В×Ш×Д) mm: 240×180×770
 • Нето тежина kg: 7,5
 • Надворешна единица:(В×Ш×Д) mm: 552×256×760
 •  Нето тежина kg: 30
 • Разладувачки медиум
 • Freon: R410A

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи

Акција