Сончеви колектори

Сончеви колектори

Оваа категорија содржи избор од сончеви колектори, во различна димензија и капацитет

Филтер по бренд :
ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
NP-58-1800-10 Сончев колектор NP-58-1800-10 Сончев колектор
Сончев колектор за греење вода. Чиста и бесплатна енергија! Најдобрата алтернатива за да заштедите,..
10.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
NP-58-1800-12 Сончев колектор NP-58-1800-12 Сончев колектор
Сончев колектор за греење вода. Чиста и бесплатна енергија! Најдобрата алтернатива за да заштедите,..
12.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
NP-58-1800-14 Сончев колектор NP-58-1800-14 Сончев колектор
Сончев колектор за греење вода. Чиста и бесплатна енергија! Најдобрата алтернатива за да заштедите,..
13.998 ден.
без ДДВ: 11.863 ден.
NP-58-1800-18 Сончев колектор NP-58-1800-18 Сончев колектор
Сончев колектор за греење вода. Чиста и бесплатна енергија! Најдобрата алтернатива за да заштедите,..
15.998 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
NP-58-1800-20 Сончев колектор NP-58-1800-20 Сончев колектор
Сончев колектор за греење вода. Чиста и бесплатна енергија! Најдобрата алтернатива за да заштедите,..
16.998 ден.
без ДДВ: 14.405 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS