Акција
-10%
Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-25%
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
1.900 ден.2.550 ден.
1.900 ден.2.550 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-7%

Распродадено

EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY EXPLORER ELITE L. CITY LAD263S6#01 26"/19" крем портокалов LADY
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-14%
 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200 Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200
299 ден.349 ден.
299 ден.349 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-6%
EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед EXPLORER НИТРО FAS201 20" велосипед
7.499 ден.7.999 ден.
7.499 ден.7.999 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
3.999 ден.4.999 ден.
3.999 ден.4.999 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
 • Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
 • Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
 • Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
 • Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
 • Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина
 • Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина

Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина

1.299 ден.1.699 ден.
Потребни наградни поени: 1700
Производител: Grundig
Шифра на производ: 17
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:

Елегантен рамен дизајн
LCD дисплеј
Вклучување со "Step On"
Автоматско исклучување по 60 секунди
180 kg мерен капацитет, со 100 gr градација
Мери во kf, lb, st
Голема мерна површина (310 х 310 mm)
Работи на 4 х ААА батерии (вклучени во пакувањето)
Индикатор за слаба батерија, и преоптоварување
Бело стакло и декоративни цвекиња

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-18%

Распродадено

Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина Iskra GBS1500 Дигитална вага за телесна тежина
1.099 ден.899 ден.
1.099 ден.899 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Grundig Grundig PS-3410 Дигитална вага за телесна тежина Елегантен рамен дизајн LCD дисплеј Вклучување со "Step On" Автоматско исклучување по 60 секунди 180 kg мерен капацитет, со 100 gr градација Мери во kf, lb, st Голема мерна површина (310 х 310 mm) Работи на 4 х ААА батерии (вклучени во пакувањето) Индикатор за слаба батерија, и преоптоварување Бело стакло и декоративни цвекиња .. Category: Product #: 17 Regular price: 1.299 ден. 1.299 Available from: КРУСЕЛ e-Store