Акција
-16%

Распродадено

INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа
4.190 ден.4.999 ден.
4.190 ден.4.999 ден.
-7%
Gorenje EC6111SG ел.шпорет Gorenje EC6111SG ел.шпорет
20.490 ден.21.990 ден.
20.490 ден.21.990 ден.
-10%
EXPLORER DAISY FAS201 20"/11" велосипед EXPLORER DAISY FAS201 20"/11" велосипед
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-13%
ISKRA CJ-8007-GY цедалка ISKRA CJ-8007-GY цедалка
999 ден.1.149 ден.
999 ден.1.149 ден.
-9%
Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева
15.450 ден.16.999 ден.
15.450 ден.16.999 ден.
-9%
Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS ART FLAME Електричен камин LORANS
13.999 ден.15.899 ден.
13.999 ден.15.899 ден.
-8%
BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара BekoBEKO DS7433PAO кондензациска сушара
22.999 ден.24.999 ден.
22.999 ден.24.999 ден.
-21%

Распродадено

Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
4.400 ден.5.590 ден.
4.400 ден.5.590 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа
6.499 ден.7.499 ден.
6.499 ден.7.499 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
 • HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi
 • HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi

HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi

7.999 ден.8.999 ден.
Потребни наградни поени: 8000
Производител: SCHNEIDER
Шифра на производ: SCHNEIDER 32SL55, 32"
Наградни поени: 50
Достапност: На залиха
Количина:
 • 32"(81cm) HD Ready LED TV SCHNEIDER
 • Резолуција: 1280 x 720
 • Android TV
 • HDMI,2xUSB 2.0
 • DVBT+C
 • Вграден Wi-Fi

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
SCHNEIDER HD LED TV SCHNEIDER 32SL55, 32"(81cm), Android TV, WiFi 32"(81cm) HD Ready LED TV SCHNEIDER Резолуција: 1280 x 720 Android TV HDMI,2xUSB 2.0 DVBT+C Вграден Wi-Fi .. Category: Product #: SCHNEIDER 32SL55, 32" Regular price: 7.999 ден. 7.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store