Акција
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
3.399 ден.3.999 ден.
3.399 ден.3.999 ден.
-17%
AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник AEG SCB51811LS вграден комбиниран ладилник
23.999 ден.28.999 ден.
23.999 ден.28.999 ден.
-11%
Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер
11.990 ден.13.490 ден.
11.990 ден.13.490 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
11.900 ден.13.530 ден.
11.900 ден.13.530 ден.
-12%

Распродадено

Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw) Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-17%
Bellissima professional TC фигаро за коса Bellissima professional TC фигаро за коса
1.999 ден.2.399 ден.
1.999 ден.2.399 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет AMICA 508EE1.30HPF(W) електричен шпорет
9.492 ден.11.999 ден.
9.492 ден.11.999 ден.
HYUNDAI 3.5kw AC120 ECO INVERTER  Климатизер
  • HYUNDAI 3.5kw AC120 ECO INVERTER  Климатизер

HYUNDAI 3.5kw AC120 ECO INVERTER Климатизер

24.990 ден.
Потребни наградни поени: 20000
Производител: HYUNDAI
Шифра на производ: HYUNDAI 3.5kw AC120 ECO INVERTER
Наградни поени: 120
Достапност: На залиха
Количина:

Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1 / 4.0)

Максимален капацитет на ладење: 4100 W

Максимален капацитет на греење: 4220 W

Просечна моќност: Ладење: 3517 W ; Греење: 3810 W

Влезна моќност ладење: 1580 W

Влезна моќност греење: 1510 W

Проток на воздух: 520 m³/h

Ниво на бучава: 38 dB (A)

Работна температура: од -15 °C до 50 °C

Маса внатрешна единица: 7.2 kg

Маса надворешна единица: 25.5 kg

Препорачана површина: 35 m²

Фреон: Еколошки фреон R410A

Филтри: Bio филтер

Димензии надворешна единица: 770x300x555 mm

Димензии внатрешна единица: 800x188x275 mm

Останато: Led диспеј , аутостарт, помала потрошувачка.

Гаранција: 3 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS