Акција
-13%
Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила Iskra ERO IE-CS1800 Циркуларна пила
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-10%
EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед EXPLORER SPY206 20"/11" велосипед
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-25%
Bosch AdvancedRotak 750 Електрична косилка за трева Bosch AdvancedRotak 750 Електрична косилка за трева
16.490 ден.21.990 ден.
16.490 ден.21.990 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015) Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-50%
Iskra DF-002 Вентилатор за на маса Iskra DF-002 Вентилатор за на маса
749 ден.1.499 ден.
749 ден.1.499 ден.
-11%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови Favorit MS-5000 Машина за миење садови
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE Bosch Глодалица POF 1200 AE
6.550 ден.7.000 ден.
6.550 ден.7.000 ден.
-11%
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
18.699 ден.20.999 ден.
18.699 ден.20.999 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
 • INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер
 • INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер

INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер

18.699 ден.20.999 ден.
Потребни наградни поени: 21000
Производител: INDESIT
Шифра на производ: LR-7S1 X
Наградни поени: 200
Достапност: На залиха
Количина:

КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 196 L.КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 111 L.ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 5KG./24H.НИВО НА БУЧАВОСТ 38 DB.ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 175/60/65 CM.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
INDESIT INDESIT LR-7S1 X Комбиниран фрижидер КОМБИНИРАН ФРИЖИДЕР ЛАДИЛНИККАПАЦИТЕТ НА ОДРЖУВАЊЕ 196 L.КАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 111 L.ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА А+АВТОМАТСКО ОДМРЗНУВАЊЕЛЕД ОСВЕТЛУВАЊЕ3 СТАКЛЕНИ ПОЛИЦИКАПАЦИТЕТ НА ЗАМРЗНУВАЊЕ 5KG./24H.НИВО НА БУЧАВОСТ 38 DB.ДИМЕНЗИИ В/Ш/Д - 175/60/65 CM. .. Category: Product #: LR-7S1 X Regular price: 18.699 ден. 18.699 Available from: КРУСЕЛ e-Store