Акција
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-33%
Fagor SP-1250 Травел фен за сушење коса
599 ден.898 ден.
599 ден.898 ден.
-24%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.198 ден.2.890 ден.
2.198 ден.2.890 ден.
-12%
Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-8%
Gorenje KAS35NFT 3,5kw
16.490 ден.18.000 ден.
16.490 ден.18.000 ден.
-21%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-38%
BAUER FH-511 калорифер
799 ден.1.299 ден.
799 ден.1.299 ден.
-20%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
10.399 ден.12.999 ден.
10.399 ден.12.999 ден.
-8%
Hitachi 32 HB4 T62 LED Телевизор
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-25%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
16.599 ден.22.149 ден.
16.599 ден.22.149 ден.
-19%
Fuego 32 FG 3700 LZT LED TV
7.499 ден.9.299 ден.
7.499 ден.9.299 ден.
-12%
Gorenje CW30SC Плитко тенџере Inox
1.590 ден.1.799 ден.
1.590 ден.1.799 ден.
VIVAX CM-1000 Електрично ѓезве за кафе
 • VIVAX CM-1000 Електрично ѓезве за кафе
 • VIVAX CM-1000 Електрично ѓезве за кафе

VIVAX CM-1000 Електрично ѓезве за кафе

799 ден.
без ДДВ: 677 ден. Потребни наградни поени: 1000
Производител: VIVAX
Шифра на производ: CM-1000B
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

CM-1000B

 • Моќност 1000 вати,
 • Капацитет 0,4 литри,
 • заштита од прегревање,
 • ергономска рачка ладна на допир
 • боја по избор

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS