Правосмукалки и чистачи на пареа

Правосмукалки и чистачи на пареа

Сите видови на правосмукалки можете да ги најдете на едно место 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка
Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.799 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
-13%
Rohnson R 111 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 V NiMH јачина на батерија Непрекината работа 15 мин. Канистер со филте..
2.099 ден.2.399 ден.
без ДДВ: 1.779 ден.
Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
2.390 ден.
без ДДВ: 2.025 ден.
Conti Ares CSC-207 правосмукалка
Електрична вертикална правосмукалка 1600W моќност 2Lt Резервоар за собирање прав Употреба ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
МОЌНОСТ 1800 WРЕГУЛАЦИJА НА СИЛАМЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКАТРАJНА КЕСАГаранција: 12 месеци  ..
2.499 ден.2.890 ден.
без ДДВ: 2.118 ден.
Gorenje VC1411B правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Со вреќичка Максимална моќност на моторот: 1.400 W Материјал н..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
-17%
Iskra  SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
Рачна правосмукалка Моќност: 600 W Циклонска технологија Лесно празнење на садови  3 прилоз..
3.333 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.825 ден.
-15%
Iskra JC-208 Чистач на пареа
1300W (max), Должина на кабел: 5,5m, Глава со круглест зглоб, страничнио навалување 90°, навалув..
3.399 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината раб..
3.490 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
-20%
Iskra JC-210 Чистач на пареа
Снага: 1500W (max), Должина на кабел: 7м, Глава со круглест зглоб, Ергономски обликувана рачка, ..
3.599 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.050 ден.
Врз основа на 3 оценки.
Conti Bolero Plus CU-201 правосмукалка
Моќност: 2000W Влажно-хемиско чистење Висока моќност на вшмукување By-pass мотор систем 2..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Iskra SL800 Циклонска правосмукалка
• Моќност: 800W • Напон: 220V-240V ~ 50Hz • капацитет на садот за прав: 2.5 L • циклонска техноло..
3.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
Conti Clean Plus CU-205 правосмукалка со филтер за вода
Моќност: 2400 W Напојување: 220 V, 50 Hz Материјал: Лесна пластична конструкција Самодвижеч..
4.690 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
Frozzini ZTO418A правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2000W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
4.790 ден.
без ДДВ: 4.059 ден.
Frozzini VC-X6 правосмукалка на вода
Правосмукалка со филтер со вода за прашина Моќност: 2500W Влажно-хемиско чистење Висока мо..
5.490 ден.
без ДДВ: 4.653 ден.
SAMSUNG VCC 4470 S 3B/BOL правосмукалка
Карактеристики на производот:  Моќност: 2000W   Вмукувачка моќ:370W  &..
5.699 ден.
без ДДВ: 4.830 ден.
Gorenje VC1901GCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 1...
5.790 ден.
без ДДВ: 4.907 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
димензии: ш 297 мм  в 1165 мм   дл 278 мм тежина: 2,1 кг должина на кабел: 5 м..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Gorenje VC2102BCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2...
5.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
Gorenje VC2303RCYIV правосмукалка HEPA
Технички карактеристики Пластичен сад SUPRA POWER Максимална моќност на моторот: 2.300..
6.190 ден.
без ДДВ: 5.246 ден.
Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода
Правосмукалка на вода, за мокро и суво чистење моќ – 1400 w посебни единици за чистење суво / мокр..
6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден.
-13%
Rowenta RO-3753EA правосмукалка
Боја: црно-портокалова ЕНЕРГЕТСКИ КЛАСИ: A / A / A Специјален механизам за празнење на резерв..
6.799 ден.7.850 ден.
без ДДВ: 5.762 ден.
ARNICA BORA 5000 Правосмукалка на вода 2400W, црвена
Моќност: 2400W Капацитет на сад: 1,2L Регулација на моќноста Hepa филтер Ниво на бучава:8..
7.499 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
Conti Clean Robot CHY-204 правосмукалка со филтер за вода
2000W Роботот за чистење со филтер за вода Функција за чистење на воздухот Нерѓосувачка тел..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS