Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Прочистувачи и овлажнувачи на воздух

Уште од првиот ден овлажнувачот или прочистувачот го заштитува вашето тело од тегоби при дишење настанати од сув воздух. Нуди олеснување од сувата кашлица и помага при секојдневните проблеми со дишењето, како и превенција од болести. Совршен е за олеснување на затнатиот нос и овозможува добар сон.

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
Карактеристики Ултрасонична технологија Звучните вибрации продуцираат ситн..
2.790 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Филтер за Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух
Ултра-густ H11-степен HEPA филтер и филтри до 99,5% од PM 0.3 Mi Air Purifier користи ултра густ ..
2.790 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
-14%
Laica HI 3012 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
2.999 ден.3.490 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Laica HI 3011 овлажнувач на воздух
Laica развива целосна линија на медицински одобрени термометри за доенчиња и деца, како и овлажнувач..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
Филтер за Winix U450/P450
Сет од филтри спакувани во пластична касета. Сетот се состои од префилтер третиран со антибактериска..
4.500 ден.
без ДДВ: 3.814 ден.
Honeywell HA010E прочистувач
Прочистувач на воздух Honeywell HA010E   99% филтрација 3 поставки за прочистување ..
6.589 ден.
без ДДВ: 5.584 ден.
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
Оптимална предвидена површина-15-20 м2 Погоден за спални, детски соби, канцеларии, особено кори..
7.999 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ Оптимална предвидена површина до 15 м2 360 степени на ефикасно делувањ..
8.699 ден.
без ДДВ: 7.372 ден.
GOClever CristalAir Advanced Прочистувач на воздух
Предвидена површина на прочистувањте- од 20-40 м2 Енергетска ефикасност-моќност: 60 w Петкратен си..
9.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-33%
Mi Air Purifier 2 Прочистувач на воздух
Трослоен филтер Филтерот се состои од 3 нивоа на филтрација создадени од Toray EPA филтер и активен..
9.999 ден.14.990 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Sharp FU-Y30EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
10.185 ден.
без ДДВ: 8.631 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Sharp KC-930EU-W Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
14.990 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
Winix U300 прочистувач на воздух
Winix Signature U300 прочистувачите на воздух користат напредни технологии кои чистат ПМ честички, п..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Winix Zero прочистувач на воздух + сет гратис филтри
WINIX Zero прочистувач со сензор за ПМ честички и тајмер. Прочистувачот сам ја регулира брзината со ..
17.999 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
Winix Tower QS прочистувач на воздух
WINIX Tower QS прочистувач со сензор за ПМ честички и JBl звучници. Прочистувачот сам ја регулира бр..
19.999 ден.
без ДДВ: 16.948 ден.
Winix U450 прочистувач на воздух
Winix Signature U450 прочистувачите на воздух користат напредни технологии кои чистат ПМ честички, п..
20.999 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.
GOCLEVER CRISTAL AIR PRO Прочистувач на воздух
Предвидена површина на прочистувањте- од 40-60 м2 Енергетска ефикасност-моќност: 60 w Осдумкратен ..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
Winix HR1000 прочистувач на воздух
WINIX HR1000 прочистувачот е модел со модерен дизајн. Уредот се користи за површини до 40м2. П..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
Blueair CLASSIC205 прочистувач на воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХОПТИМАЛНА ПРЕДВИДЕНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊТЕ-26 М2ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ЗА ЕДЕН..
23.249 ден.
без ДДВ: 19.703 ден.
Sharp KC-A40EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
23.527 ден.
без ДДВ: 19.938 ден.
Sharp KC-A50EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
27.349 ден.
без ДДВ: 23.177 ден.
Blueair CLASSIC 280i Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ ЗА ВОЗДУХ ОПТИМАЛНА ПОВРШИНА НА ПРОЧИСТУВАЊЕ-26 М2 ПРОМЕНА НА ВОЗДУХОТ ВО ОПТИМАЛНАТА ..
30.249 ден.
без ДДВ: 25.635 ден.
Sharp KC-A60EUW Прочистувач на воздух
Прочистувачите на воздух од SHARP ја комбинираат патентираната Plasmacluster ion технологија со ХЕПА..
34.199 ден.
без ДДВ: 28.982 ден.
Winix Т1 прочистувач на воздух
Winix T1 прочистувачот на воздух е професионален прочистувач на воздух со максимален проток од 830м3..
66.999 ден.
без ДДВ: 56.779 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS