Акција
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-5%
BEKO FSE 67300 GW шпорет
18.999 ден.19.999 ден.
18.999 ден.19.999 ден.
-32%
Back to college - Пакет производи 1
8.990 ден.13.144 ден.
8.990 ден.13.144 ден.
-17%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.499 ден.13.799 ден.
11.499 ден.13.799 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
9.499 ден.11.999 ден.
9.499 ден.11.999 ден.
-10%
Gorenje EC6111WG ел.шпорет
18.990 ден.20.990 ден.
18.990 ден.20.990 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-15%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
14.499 ден.16.999 ден.
14.499 ден.16.999 ден.
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
19.999 ден.24.999 ден.
19.999 ден.24.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
  • Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
  • Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
  • Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња

Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња

1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден. Потребни наградни поени: 2000
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики

Повеќенаменски

Топли и Стерилизира
Може да го користите апаратот за подгревање млеко, вода или концентрација во шишиња за хранење, подгревање цврста или блендирана храна во садот на апаратот, друг сад, дури и во теглички. Можете да стерилизирате и мали предмети како лажалки и гумени играчки.
 
 

Безбеден за мајчино млеко

Нема врели точки
Со загревање на пареа се задржуваат хранливите материи во храната за бебиња. Сосема е безбеден за употреба на мајчино млеко. Го загрева млекото рамномерно за да се избегнат врели точки.
 
 

Секогаш подготвен

Дополнете го апаратот со вода по неколку употреби.
Резервоарот за вода е доволен за неколку подгревања без дополнување. Ви ја олеснува употребата и го штеди времето.
 
 
 

Едноставно управување

Едноставно и прецизно подесување на температурата со помош на копче.
Контролната сијаличка ке сигнализира дека апаратот е во функција. Додека трае загревањето светлото се гаси или пали покажувајќи дека водата околу шишето се загрева до подесената температура.
 
 
 
 

Технички карактеристики

Гумени ногарки за стабилност

Боја: Бела боја

Моќност на грејачот: 330 W

Димензии (ШxВxД): 12,2 × 23,9 × 12,2 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 13,6 × 26,4 × 13,6 cm

Нето тежина на апаратот: 0,7 kg

Бруто тежина на апаратот: 0,8 kg

Приклучна моќ: 330 W

Код: 564567

EAN Код: 3838942132056

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS