Акција
-12%
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
10.490 ден.11.880 ден.
10.490 ден.11.880 ден.
-13%
iPhone 7 plus 32GB
48.990 ден.56.490 ден.
48.990 ден.56.490 ден.
-11%
BEKO CS 234022 X
18.790 ден.20.999 ден.
18.790 ден.20.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-14%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.499 ден.10.999 ден.
9.499 ден.10.999 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-17%
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
7.499 ден.8.999 ден.
7.499 ден.8.999 ден.
-8%
BEKO WTE 6511 B0 Машина за перење алишта
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
699 ден.899 ден.
699 ден.899 ден.
-10%
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
14.399 ден.15.999 ден.
14.399 ден.15.999 ден.
BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта
  • BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта

BEKO WMY 81033 PTLMB3 Машина за перење алишта

18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден. Потребни наградни поени: 19500
Производител: BEKO
Шифра на производ: NPT84047244
Наградни поени: 170
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Машина за перење 
Aqua Fusion tehnology 
Енергетска класа: A+++ 
Капацитет: 8kg 
Вртежи: 1000 врт./min 
Програми: 15 
Електронски контроли 
Одложен почеток 
Child Lock 
Потрошувачка на вода годишно: 11.000L 
Потрошувачка на енергија годишно: 192kWh 
Ниво на бучава: 62/76dB 
Димензии: 85x60x60cm
Гаранција 5 години

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS