Микробранови печки

Микробранови печки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
VIVAX MWO-2078 микровална печка
Во брзање сте?! Со помош на Vivax микробранова печка MWO-2078 се подготува храна или одмрзнување..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.
Favorit MBP-20 W Микробранова печка
Микробранова печка капацитет 20 l јачина: 700w регулација: 5 нивоа механичка регулација време н..
3.399 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
Gorenje MO17MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.090 ден.
без ДДВ: 3.466 ден.
Gorenje MO20MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.090 ден.
без ДДВ: 3.466 ден.
Gorenje MO17DW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS