Сушари

Сушари

Во оваа категорија ќе најдете и венцилациски и кондензациони сушари 

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-6%
Beko DV 7110 Вентилациона сушара
 • Вентилациона сушара   • Енергетска класа:C   • Капаците..
13.159 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.152 ден.
-6%
Beko DB 7101 PA
 • Кондезациска сушара   • Енергетска класа:В   • Капаците..
15.899 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.474 ден.
-16%
Indesit IDCA-G35 Машина за сушење алишта
Кондезациска машина за сушење алишта со предно полнење Капацитет – 8 kg LED индикатор 15 + 1 прог..
15.998 ден.18.998 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
-15%
HOTPOINT-ARISTON FTCF-87B 6PY Машина за сушење алишта
Сушара Hotpoint Ariston TCF 87B 6PY1 (ЕУ) Карактеристики Капацитет: 8 кг. Вид на сушење: Конден..
16.999 ден.19.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Beko DCU 7430 кондензациска сушара
Кондензациска сушара LCD дисплеј  Енергетска класа:B  Капацитет:7kg  Прог..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
Gorenje D724BL кондензациска
SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната технологија автоматски ..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
Gorenje D744BJ кондензациска
Карактеристики SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната техно..
22.990 ден.
без ДДВ: 19.483 ден.
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
 • Кондензациска сушара   • Енергетска класа:B   • Ка..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
-16%
Whirlpool HSCX-80420 Машина за сушење алишта
Кондензаторска машина за сушење алишта, со топлинска пумпа Капацитет за сушење – 8 kg Енергетска к..
31.999 ден.37.998 ден.
без ДДВ: 27.118 ден.
Gorenje D7465J кондензациска сушара со топлотна пумпа
Детално упатство за употреба може да превземете ТУКА. ..
33.690 ден.
без ДДВ: 28.551 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS