Акција
-22%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
13.999 ден.17.999 ден.
13.999 ден.17.999 ден.
-17%
Emide EM4261 плафонски вентилатор со светло
7.450 ден.8.999 ден.
7.450 ден.8.999 ден.
-19%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
33.999 ден.41.999 ден.
33.999 ден.41.999 ден.
-4%
Frozzini KFR-35GW/A Климатизер инвертер
24.999 ден.25.999 ден.
24.999 ден.25.999 ден.
-11%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
699 ден.899 ден.
699 ден.899 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-15%
HYUNDAI 32 LE-R D Телевизор
9.299 ден.10.879 ден.
9.299 ден.10.879 ден.
Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач
  • Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач
  • Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач
  • Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач

Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач

12.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден. Потребни наградни поени: 12500
Производител: INDESIT
Шифра на производ: THMR-Cd-9152960
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Хоризонтален замрзнувач
Капацитет – 204 lit.
Капацитет на замрзнување – 15 kg / 24 h
Електронско подесување на температура
Врата со заклучување
1 мрежеста корпа
Димензии (В/Ш/Д) – 86.5 x 80.6 x 64.2 cm
Енергетска класа – А+
Годишна потрошувачка – 224 kWh
Во случај на снемување струја, држи ладно до 36 ч
Бучавост – 41 dbA
2 години гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS