Акција
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-15%
HITACHI 32HB6T41A 32" SMART LED Телевизор
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
899 ден.1.349 ден.
899 ден.1.349 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
-15%
Iskra BK530N Бензиска косилка за трева
19.900 ден.23.500 ден.
19.900 ден.23.500 ден.
-2%
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
4.490 ден.4.590 ден.
4.490 ден.4.590 ден.
-54%
ID italian design CERAMIC ел.четка за коса
1.299 ден.2.799 ден.
1.299 ден.2.799 ден.
-15%
HYUNDAI 32 LE-R D Телевизор
9.299 ден.10.879 ден.
9.299 ден.10.879 ден.
-24%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
-13%
Indesit OS-1A 200 H 204 lit. Хоризонтален замрзнувач
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.799 ден.3.199 ден.
2.799 ден.3.199 ден.
-14%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
 • Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух

Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух

9.199 ден.
без ДДВ: 7.796 ден. Потребни наградни поени: 10000
Производител: Blueair
Шифра на производ: Blueair PURE 411
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ

 • Оптимална предвидена површина до 15 м2
 • 360 степени на ефикасно делување на уредот
 • Моќ на прочистување на штетни материи од воздухот 99%
 • Промена и филтрирањте на воздухот во предвидената површина- 5 пати
 • Прочистувањте на:чад-180 м3 на час
 • Прашина-200 м3 на час
 • Полен 200 м3 на час
 • Мириси, алергени, мувла и други штетни материи
 • Уредот користи хепа филтер и филтер со активен jаглен
 • Лесно променливи филтри
 • Избор на повеќе бои,
 • Димензии-425/200/200
 • Тежина 1,25 кг
 • Компактен, идеален за користење во домот, детски соби, спални, канцелариjа, ординации, соби каде што се пуши...
 • Бучавост 17-46 децибели

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS