Акција
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
699 ден.899 ден.
699 ден.899 ден.
-12%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
14.079 ден.15.999 ден.
14.079 ден.15.999 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-12%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
15.839 ден.17.999 ден.
15.839 ден.17.999 ден.
-6%
AEG Проточен бојлер DDLT 21 Pin Control
12.340 ден.13.130 ден.
12.340 ден.13.130 ден.
-16%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.499 ден.12.499 ден.
10.499 ден.12.499 ден.
-25%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
14.999 ден.19.999 ден.
14.999 ден.19.999 ден.
-12%
Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-25%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
17.999 ден.23.999 ден.
17.999 ден.23.999 ден.
-12%
BEKO WTE 7512 B0 Машина за перење алишта
14.079 ден.15.999 ден.
14.079 ден.15.999 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
Lenovo Essential тастатура и глувче
 • Lenovo Essential тастатура и глувче

Lenovo Essential тастатура и глувче

1.500 ден.2.150 ден.
без ДДВ: 1.429 ден. Потребни наградни поени: 2300
Производител: Lenovo
Шифра на производ: 4X30L79922
Наградни поени: 60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Опис - Lenovo Essential Wired Combo - комплет со тастатура и глувче

Оваа издржлива тастатура и глушец може да се приклучат на кои било USB-порти со жична сигурност на која можете да сметате. Тешката водоотпорна мембрана може да се справи со случајно истурена течност без да ризикува работење. Уживајте во доброто пишување со тивки копчиња и нумеричка рамка во модерен распоред за заштеда на простор. Ергономски глушец во целосна големина нуди удобност и поддршка за целодневна употреба. Зголемете ја вашата продуктивност додека непречено ги завршувате задачите со оптичкиот сензор со висока резолуција.

Карактеристики

 • Водоотпорна мембрана
 • LED индикатори
 • Низок профил, островски стил копчиња
 • FN медиумски контроли
 • Прилагодливи ногарки
 • Оптички сензор со висока резолуција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS