Акција
-12%
BEKO FSE 64320 DS шпорет
15.839 ден.17.999 ден.
15.839 ден.17.999 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-15%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-9%
Gorenje KAS53NF1N 5.5kw
28.990 ден.31.999 ден.
28.990 ден.31.999 ден.
-21%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
12.999 ден.16.499 ден.
12.999 ден.16.499 ден.
-12%
Gorenje KAS35NDCINVFT Климатизер инвертер 3,5kW
25.490 ден.28.999 ден.
25.490 ден.28.999 ден.
-15%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
14.499 ден.16.999 ден.
14.499 ден.16.999 ден.
-6%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
20.899 ден.22.149 ден.
20.899 ден.22.149 ден.
-27%
ECG RZ-11 апарат за варење ориз
1.099 ден.1.499 ден.
1.099 ден.1.499 ден.
Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка
 • Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка
 • Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка

Sandberg Powerbank 2600 mAh mAh NAVI банка

899 ден.1.099 ден.
без ДДВ: 762 ден. Потребни наградни поени: 900
Производител: Sandberg
Шифра на производ: модел 420-21
Наградни поени: 40
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Sandberg Outdoor Powerbank 2600 mAh е пренослива батерија која се полни преку USB порта и потоа може да ја пренесе моќта на мобилен телефон или друг мобилен уред. Со целосно наполнета надворешна PowerBank во вашите торби, можете да бидете сигурни дека секогаш ќе можете да ги полните вашите уреди насекаде во секое време - и со својата цврста и дожд пакувања, продолжува и понатаму и под тешки услови.

ЦВРСТА И ИДЕАЛНА ЗА КАМПУВАЊЕ И ЗА ЛУЃЕ КОИ ПАТУВААТ

ЗАШТИТЕНА ОД ДОЖД

 • Капацитет: 2600 mAh
 • IP54 прашина и заштита од дожд
 • Работи на температура од -10С ~ + 45С
 • Влезен напон: 5 V
 • Излезен напон: 5 V
 • Влезна струја: 700 mA
 • Излезна струја: 1000 mA (не е погодна за таблети)
 • Конектори: 1 x микро USB женски, 1 USB A женка
 • Време на полнење: 2-3 часа со AC адаптер / 5-7 часа со компјутер

 

Пакување

 • 1 Sandberg Outdoor Powerbank 2600 mAh
 • 1 Микро USB - USB кабел
 • 1 Упатство за корисникот

Целата спецификација за производот можете да ја погледнете ТУКА

Бесплатна достава до вашиор дом

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS