Акција
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-22%
Indesit DFG-15B10 S EU Машина за миење садови
13.999 ден.17.999 ден.
13.999 ден.17.999 ден.
-15%
Electrolux EWS-31074NA Машина за перење алишта
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
899 ден.1.349 ден.
899 ден.1.349 ден.
-35%
Electrolux ESL-5201 LO Машина за миење садови
14.999 ден.22.998 ден.
14.999 ден.22.998 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
9.999 ден.12.999 ден.
9.999 ден.12.999 ден.
-8%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-6%
Beko DV 7110 Вентилациона сушара
13.159 ден.13.999 ден.
13.159 ден.13.999 ден.
-6%
Beko DB 7101 PA
15.899 ден.16.999 ден.
15.899 ден.16.999 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-54%
ID italian design CERAMIC ел.четка за коса
1.299 ден.2.799 ден.
1.299 ден.2.799 ден.
-29%
BJB PN-2500  2,5kW електрична панелка OUTLET
2.499 ден.3.499 ден.
2.499 ден.3.499 ден.
Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода
  • Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода
  • Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода

Dynamix Aquafilter 1500 Правосмукалка на вода

6.590 ден.
без ДДВ: 5.585 ден. Потребни наградни поени: 7100
Производител: Dynamix
Шифра на производ: AF1500
Наградни поени: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Правосмукалка на вода, за мокро и суво чистење
моќ – 1400 w
посебни единици за чистење суво / мокро (By-pass suction)
сигурносен приклучок
простор за складирање на кабелот
4 тркалца за лесно маневрирање
алумински цефки
филтер кој се мие

Додатоци

Голема четка со зглобови за сите видови подни површини
мал приклучок
приклучок за тапациран мебел
приклучок за мебел
четка за морко чистење

Предности

Вакуум всмукување без вреќа
константно всмунување
одлична филтрација против честички и алергени
всмуканиот воздух поминува низ вода
нечистотијата паѓа на дното на канистерот
едноставна подготовка, ракување и оддржување
филтер кој се мие

1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS