Акција
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-14%
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
1.450 ден.1.690 ден.
1.450 ден.1.690 ден.
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
2.799 ден.3.199 ден.
2.799 ден.3.199 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
9.999 ден.12.999 ден.
9.999 ден.12.999 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-13%
iPhone 7 plus 32GB
48.990 ден.56.490 ден.
48.990 ден.56.490 ден.
Gorenje HBX481QW Рачен блендер
1.690 ден.1.690 ден.
1.690 ден.1.690 ден.
-32%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
11.599 ден.16.998 ден.
11.599 ден.16.998 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
4.690 ден.4.998 ден.
4.690 ден.4.998 ден.
Favorit MBP-20 W Микробранова печка
  • Favorit MBP-20 W Микробранова печка

Favorit MBP-20 W Микробранова печка

3.199 ден.
без ДДВ: 2.711 ден. Потребни наградни поени: 3900
Производител: Favorit
Шифра на производ: THMR-Cd-3446120
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Микробранова печка
капацитет 20 l
јачина: 700w
регулација: 5 нивоа
механичка регулација
време на готвење: 35’
одмрзнување
експресно готвење
дебелина на стаклото: 25,5mm
сигнал за крај
боја: бела
димензии (в*ш*д) 25,82/43,95/35,5 cm
нето/бруто тежина: 10,2/11,2 kg
напон 230v/50hz
приклучок: vde plug

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS