Акција
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-19%
ELECTROLUX EOC-6631AOX Вградна Рерна
33.999 ден.41.999 ден.
33.999 ден.41.999 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-12%
Favorit R141 Фрижидер
6.599 ден.7.499 ден.
6.599 ден.7.499 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
1.499 ден.1.799 ден.
1.499 ден.1.799 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
899 ден.1.349 ден.
899 ден.1.349 ден.
-14%
Ferre C6340G Inox плински шпорет
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-14%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
9.499 ден.10.999 ден.
9.499 ден.10.999 ден.
-8%
BEKO WTE 6511 B0 Машина за перење алишта
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-33%
Fagor SP-1250 Травел фен за сушење коса
599 ден.898 ден.
599 ден.898 ден.
Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг
 • Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг

Gogen Држач за ТВ/37"-70"/ до 50кг

999 ден.
без ДДВ: 847 ден. Потребни наградни поени: 1000
Производител: Gogen
Шифра на производ: GOGDRZAKTILTXL
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Универзален GoGEN држач за фиксни ѕидови за LED, LCD и плазма телевизори. Држачот нуди брзо и лесно поставување на ѕид благодарение на интегрираните фитинзи и комплетната монтажна опрема. Таа има прилагодливи рамења и интелигентен систем за фиксирање на рамениците на хоризонталната конзола. Прилагодливите раменици нудат компатибилност со VESA стандардите до 600 x 400 mm.

Дизајнот е наменет за телевизор до 70" и тежина до 50 кг.

Спецификација за производ

 • дијагонална макс. 70 "(178 см)
 • нагиб 0-100
 • универзална монтажа, за растојание од 200x200 дупки; 300x300; 400x200; 400x400; 600x400 милиметри
 • ТВ оддалеченост од ѕид 44 мм
 • До 50 кг
 • метален материјал
 • fischer ® штрафови
 • црна боја

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Gogen, Држач, за, ТВ, 37-70", до, 50кg

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS