Акција
-3%
Gorenje W7203 машина за перење
19.390 ден.19.990 ден.
19.390 ден.19.990 ден.
-4%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
12.999 ден.13.499 ден.
12.999 ден.13.499 ден.
-13%
Electrolux EOB-3450AOX Вградна рерна
15.599 ден.17.999 ден.
15.599 ден.17.999 ден.
-24%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.198 ден.2.890 ден.
2.198 ден.2.890 ден.
-11%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-28%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
12.999 ден.17.999 ден.
12.999 ден.17.999 ден.
-54%
ID italian design CERAMIC ел.четка за коса
1.299 ден.2.799 ден.
1.299 ден.2.799 ден.
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-32%
Indesit EWD-71051 W Машина за перење алишта
11.599 ден.16.998 ден.
11.599 ден.16.998 ден.
-16%
Indesit ICD-661 EU Машина за миење садови
13.498 ден.15.998 ден.
13.498 ден.15.998 ден.
-24%
Hotpoint Ariston LSFF-8M117X EU Машина за миење садови
15.999 ден.20.998 ден.
15.999 ден.20.998 ден.
Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
  • Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
  • Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
  • Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна
  • Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна

Gorenje ECT680-ORA-W Вградна плотна

26.190 ден.
без ДДВ: 22.195 ден. Потребни наградни поени: 26800
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Go-cd 245929
Наградни поени: 260
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Бела боја
Закосен раб од предната страна
Контрола на допир (TouchControl)
Тајмер
Автоматска контрола на температурата за заштита од претекување
Stop&Go (Пауза) - За максимално сигурно готвење
Одржување на топлина
Сигнализација на преостаната топлина
Можност за заклучување
Заштита од деца
Тип на апарат: Електрична плоча
ECT680-ORA-W
Димензии (ШxВxД): 60 × 5,1 × 51 cm
Димензии на вградниот простор (ШхВхД) (мин-макс): 55,8-56 × 6,7 × 49 cm
Нето тежина на апаратот: 8,3 kg
Потрошувачка на електрична енергија во режим на мирување: 0,5 W
Приклучна моќ: 7.100 W

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS