Акција
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
699 ден.899 ден.
699 ден.899 ден.
-10%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
26.999 ден.29.998 ден.
26.999 ден.29.998 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-20%
Electrolux EWF-1484BW Машина за перење алишта
19.999 ден.24.999 ден.
19.999 ден.24.999 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер
13.999 ден.18.000 ден.
13.999 ден.18.000 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
-15%
HOTPOINT-ARISTON FTCF-87B 6PY Машина за сушење алишта
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-15%
HITACHI 32HB6T41A 32" SMART LED Телевизор
10.999 ден.12.999 ден.
10.999 ден.12.999 ден.
-27%
Gorenje OR2000MM електричен радијатор
3.490 ден.4.790 ден.
3.490 ден.4.790 ден.
-12%
FAVORIT LED TV-40DN4P4T2
11.499 ден.12.999 ден.
11.499 ден.12.999 ден.
Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
 • Gorenje TSMK150W Мелница за кафе

Gorenje TSMK150W Мелница за кафе

1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден. Потребни наградни поени: 1600
Производител: Gorenje
Шифра на производ: Gorenje TSMK150W
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Расположливи опции

* достапни бои:

Технички карактеристики

 • Моќност на моторот (max): 150 W
 • Капацитет на садот за мелење: 40 g
 • Копче за инстантна моќност - On/off со заштитник
 • Tајмер
 • Нож за ефикасно мелење
 • Складирање на кабелот
 • Гумени ногарки за стабилност
 • Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
 • Сигурносен прекинувач за совршена безбедност
 • Куќиште: Пластика + метал
 • Внатрешност на садот: Не'рѓосувачки челик
 • Должина на приклучен кабел: 1 m
 • Димензии (ШxВxД): 8,5 × 21,5 × 10,5 cm
 • Димензии на амбалажата (ШxВxД): 10,5 × 21,5 × 10,5 cm
 • Нето тежина на апаратот: 0,8 kg
 • Бруто тежина на апаратот: 0,9 kg
 • Приклучна моќ: 150 W

Упатството за употреба можем да го превземете ТУКА 

Достапна во две бои

Бесплатна испорака до вашиот дом

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS