Акција
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
-12%
BEKO FSS 57100 GW шпорет
14.079 ден.15.999 ден.
14.079 ден.15.999 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин GALILEO CHROME
9.770 ден.11.100 ден.
9.770 ден.11.100 ден.
-22%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
8.999 ден.11.499 ден.
8.999 ден.11.499 ден.
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
-16%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
10.499 ден.12.499 ден.
10.499 ден.12.499 ден.
-12%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
11.439 ден.12.999 ден.
11.439 ден.12.999 ден.
-15%
BEKO RDSA 290 M20 S Комбиниран фрижидер
13.599 ден.15.999 ден.
13.599 ден.15.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-12%
BEKO WTE 7612 BS Машина за перење алишта
15.399 ден.17.499 ден.
15.399 ден.17.499 ден.
-22%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
10.199 ден.12.999 ден.
10.199 ден.12.999 ден.
INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер
 • INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер
 • INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер
 • INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер
 • INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер
 • INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер
 • INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер

INVENTOR LIFE L3VI-12 ION L3VO-12 Климатизер инвертер

21.100 ден.
без ДДВ: 17.881 ден. Потребни наградни поени: 22000
Производител: Inventor
Шифра на производ: L3VI-12 ION L3VO-12
Наградни поени: 250
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • Капацитет на ладење: 3,20 kWh (10918 Btu/h)
 • Капацитет на греење: 3,40 kWh (11601 Btu/h)
 • Енергетска класа при ладење: А ++
 • Енергетска класа при греење (топла зона): A +++
 • Напон / фрекфенција / фаза: 220-240 V / 50 Hz / 1 Ph
 • Потрошувачка при ладење: 120-1400 W
 • Потрошувачка при греење: 120-1500 W
 • Бучавост на внатрешна единица: 29 / 35 / 37 / 42 dB
 • Бучавост на надворешна единица: 52 dB
 • Димензии на внатрешна единица ШхДхВ: 790x200x275 мм
 • Димензии на надворешна единица ШхДхВ: 842x320x596 мм
 • Нето тежина внатрешна единица: 9 кг
 • Нето тежина надворешна единица: 31 кг
 • Фреон: R410A / 850g
 • Опсег на ладење: -15 °C ~ 48 °C
 • Опсег на греење: -15 °C ~ 24 °C
 • Проток на воздух: 560 / 480 / 410 / 290 m3/h
 • Течна / гасна линија: 1/4" / 3/8"

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS