Акција
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-17%
Fabbygo Корпа за дрва
999 ден.1.199 ден.
999 ден.1.199 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-6%
Beko DV 7110 Вентилациона сушара
13.159 ден.13.999 ден.
13.159 ден.13.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-19%
Fuego 32 FG 3700 LZT LED TV
7.499 ден.9.299 ден.
7.499 ден.9.299 ден.
-10%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
26.999 ден.29.998 ден.
26.999 ден.29.998 ден.
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
899 ден.1.349 ден.
899 ден.1.349 ден.
-12%
Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-36%
BAUER FH-450 калорифер
899 ден.1.399 ден.
899 ден.1.399 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.790 ден.3.299 ден.
2.790 ден.3.299 ден.
-25%
G3 FERRARI G-10052 JOGURT MAKER
1.499 ден.1.999 ден.
1.499 ден.1.999 ден.
Iskra CM 108 кафемат за филтер кафе
 • Iskra CM 108 кафемат за филтер кафе
 • Iskra CM 108 кафемат за филтер кафе
 • Iskra CM 108 кафемат за филтер кафе
 • Iskra CM 108 кафемат за филтер кафе
 • Iskra CM 108 кафемат за филтер кафе

Iskra CM 108 кафемат за филтер кафе

1.399 ден.
без ДДВ: 1.186 ден. Потребни наградни поени: 1400
Производител: Iskra
Шифра на производ: Iskra CM 108
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
 • • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz
 • • Моќност: 800 W
 • • резервоар за вода: 1.25l
 • • Грејач за складирање на топлина
 • • кафе филтер за перење што може да се мие
 • • Обележување на нивото на водата
 • • Стаклена чашка за кафе
 • • До 10 шолји кафе
 • • Лесен за употреба
 • • Димензии на пакувањето (во милиметри): 244 (Д) x 200 (Ш) x 323 (V)
 • • Нето тежина: 0,96 кг
 • • Бруто тежина: 1,04 кг
 •  
 • Пакување отворено пакување
 • EAN код за надворешно пакување: 3830042564973
 • • Димензии на кутијата (во mm): 622 (D) x 262 (W) x 666 (V)
 • • Количина: 6 парчиња / картон
 • • Нето тежина: 8,1 кг
 • • Бруто тежина: 11 кг

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS