Акција
-12%
Gorenje KAS35NDCINVFT Климатизер инвертер 3,5kW
25.490 ден.28.999 ден.
25.490 ден.28.999 ден.
-22%
Eta Sonetic 0710 детска четка за заби
699 ден.899 ден.
699 ден.899 ден.
-15%
HYUNDAI 32 LE-R D Телевизор
9.299 ден.10.879 ден.
9.299 ден.10.879 ден.
-12%
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
10.490 ден.11.880 ден.
10.490 ден.11.880 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
5.999 ден.6.999 ден.
5.999 ден.6.999 ден.
-29%
BJB PN-2500  2,5kW електрична панелка OUTLET
2.499 ден.3.499 ден.
2.499 ден.3.499 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-33%
Electrolux EOB-3410AOX Вградна рерна
10.999 ден.16.499 ден.
10.999 ден.16.499 ден.
-20%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
10.399 ден.12.999 ден.
10.399 ден.12.999 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер
28.999 ден.36.499 ден.
28.999 ден.36.499 ден.
-36%
BAUER FH-450 калорифер
899 ден.1.399 ден.
899 ден.1.399 ден.
-16%
Favorit MS-5000 Машина за миење садови
11.699 ден.13.998 ден.
11.699 ден.13.998 ден.
Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева
  • Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева

Iskra XY BC415 EC Грбна бензиска моторна коса / тример за трева

8.699 ден.9.999 ден.
без ДДВ: 7.372 ден. Потребни наградни поени: 10500
Производител: Iskra
Шифра на производ: XY-BC 415 EC
Наградни поени: 100
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Бензиска моторна коса / тример, со ранец за на грб
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно управување на вашата околина
1,5 kW двотактен мотор со зафатнина од 42,7 cm3
Се користи со зафат на двете раце, што ќе ви обезбеди удобна работа.
За подолга и непрекината работа опремен е со резервоар од 1 литар гориво

Карактеристики на производот

Волумен (Јачина на мотор): 42,7 cm3
Јачина: 1,5 kW (2 KM)
Вртежи на работа: 8000 okr/min
Тип на моторот: двотактен
Капацитет на гориво: 1L
Должина за палица на косење: 1530 mm (60")
Тип на рачка: дворачна
Глава на коса: ø 255 mm (10")
Глава на сечиво: ø 255 mm (10")
Ергономични прерамки со подесување, за лесно носење на грб
Димензии на кутија (v mm):
Кутија на мотор 300 (в) x 270 (ш) x 300 (д)
Кутија на палица за косење 100 (в) x 1650 (ш) x 100 (д)
Нето тежина: 7,1 kg
1 година гаранција

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS