Фенови и четки за коса

Фенови и четки за коса

Многу модели на фенови од патнички до професионални

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-33%
Fagor SP-1250 Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
599 ден.898 ден.
без ДДВ: 508 ден.
Iskra RH-1818-1 (Black) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Iskra RH-1818-1 (White) Травел фен за сушење коса
Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув...
990 ден.
без ДДВ: 839 ден.
Iskra RH-1803AM-1 (Black - Pink) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црно-розева боја Долг кабел, гајка за..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra RH-1803AM-1 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Black) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување,..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Bronze) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Iskra RH-1827M-5 (Purple) Фен за сушење коса
Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачув..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Grundig HD-6080 Фен за сушење коса
Професионален фен за сушење коса, Погоден за фризерски салон и дома   Општи информа..
1.599 ден.
без ДДВ: 1.355 ден.
-11%
Grundig HD-6760 Фен за сушење коса
Професионален фен за сушење коса, Погоден за фризерски салон и дома, 2000 W јачина, 3 пост..
1.699 ден.1.899 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
Професионален, ионски фен за сушење коса, Погоден за фризерски салон и дома,   2000 W јачи..
1.699 ден.1.899 ден.
без ДДВ: 1.440 ден.
-5%
Grundig HD-7581 Ионски фен за сушење коса
Професионален, ионски фен за сушење коса, Погоден за фризерски салон и дома,   2300 W јачи..
1.999 ден.2.098 ден.
без ДДВ: 1.694 ден.
Grundig HS-6780
450 вати 2 топлини и подесување на брзините  Прилагодување на појасот  3 метри долг каб..
2.799 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS