Нега на лице, раце и нозе

Нега на лице, раце и нозе

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
LAFE-45618 масажер и чистач за лице
Ротациски масажер и чистач на лица  Четката за лице со технологијата на звучен пулс ист..
699 ден.
без ДДВ: 592 ден.
-24%
Scholl Velvet Smooth Pink апарат за стругање пети
Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во ком..
1.299 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-24%
Scholl Velvet Soft Blue апарат за стругање пети
Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во ком..
1.299 ден.1.699 ден.
без ДДВ: 1.101 ден.
-25%
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир
Laica PC3004 Сет за маникир и педикир Маникир и педикир за нега и хигиена на ноктите на рацете и ..
1.499 ден.1.999 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-18%
Scholl WET & DRY апарат за стругање пети
SCHOLL Velvet За влажно и суво користење се полни на полнач, се користи безжична. Може да се к..
1.799 ден.2.199 ден.
без ДДВ: 1.525 ден.
Veet SENSITIVE PRECISION женски тример
Уживајте во мекоста на нозете и заборавете на непријатност. Има долги микроабразивни честички во ком..
1.899 ден.
без ДДВ: 1.609 ден.
LAFE MFS-002  масажер за стапала
Карактеристики: МАСАЖЕР ЗА СТАПАЛАМОЌНОСТ 350WВИБРАЦИИИНФРАРЕД МАСАЖА Гаранција: 12 месец..
2.099 ден.
без ДДВ: 1.779 ден.
Laica PC1017 Хидромасажер за стапала
Laica PC1017 Хидромасажер за нозе Заштитна преграда од прскање Ротирачки јазол за масажа Се..
2.999 ден.
без ДДВ: 2.542 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS