Акција
-3%
Gorenje W7203 машина за перење
19.390 ден.19.990 ден.
19.390 ден.19.990 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-2%
Gorenje BN1000W Nutri Power блендер
4.490 ден.4.590 ден.
4.490 ден.4.590 ден.
-12%
BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
16.199 ден.18.499 ден.
16.199 ден.18.499 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-5%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
12.300 ден.12.999 ден.
12.300 ден.12.999 ден.
-10%
Gorenje TGR50XNGU 50l бојлер
9.490 ден.10.490 ден.
9.490 ден.10.490 ден.
-29%
BJB PN-2500  2,5kW електрична панелка OUTLET
2.499 ден.3.499 ден.
2.499 ден.3.499 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
Muhler MJ-550 соковник
  • Muhler MJ-550 соковник
  • Muhler MJ-550 соковник

Muhler MJ-550 соковник

3.333 ден.
без ДДВ: 2.825 ден. Потребни наградни поени: 3500
Производител: MUHLER
Шифра на производ: MJ-550
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Соковник Muhler MJ-550
- од не'рѓосувачки челик
- Цевка за снабдување 66мм
- Контејнер за пулпа
- Контејнер за сок o.5L
- Цедилка од не'рѓосувачки челик
- Издржлив и моќен мотор
- Две брзини, турбо копче
- Безбедно заклучување
- 600W, 230V / 50Hz
- Боја: Инокс
- Материјал: пластика + метал
- Големина на производот: 29,5 x 20,5 x 31,5 cm

Гаранција 1 година

Бесплатна достава

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS