Акција
-35%
Electrolux ESL-5201 LO Машина за миење садови
14.999 ден.22.998 ден.
14.999 ден.22.998 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
9.499 ден.11.999 ден.
9.499 ден.11.999 ден.
-12%
Favorit R141 Фрижидер
6.599 ден.7.499 ден.
6.599 ден.7.499 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
24.999 ден.27.999 ден.
24.999 ден.27.999 ден.
-10%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
26.999 ден.29.998 ден.
26.999 ден.29.998 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
5.190 ден.5.590 ден.
5.190 ден.5.590 ден.
-21%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна м.за садови
18.999 ден.23.999 ден.
18.999 ден.23.999 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
9.999 ден.12.999 ден.
9.999 ден.12.999 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
30.999 ден.34.490 ден.
30.999 ден.34.490 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
16.490 ден.16.790 ден.
16.490 ден.16.790 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
4.990 ден.5.990 ден.
4.990 ден.5.990 ден.
NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон
  • NOA Sprint 4G Мобилен телефон

NOA Sprint 4G Мобилен телефон

5.990 ден.6.750 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
Производител: Noa
Шифра на производ: NOA Sprint 4G
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Побрз од било кога, со ултра модерен минималистички дизајн, ергономично поставени копчиња, и изработен од високо квалитетни материјали, NOA Sprint 4G е неодоллив смартфон, без ограничување.

Технички карактеристики:
Процесор – MT6737 ARM MaliT720-MP1 Quad core 1.3Ghz
Дисплеј – 5” HD IPS 720x1280px
RAM Меморјиа – 2GB
Меморија – 16GB
Батерија – 2800 mAh lithium
Можност за две SIM картички
Мрежа – 4G
Камери – 5MP предна, 8MP задна
Оперативен систем – Android 7.0
Конективност – Micro USB 5 Pin
Димензии – 143 x 71.5 x 9.5 mm
Гаранција – 1 година

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
-16%
iPhone 7 32GB
47.490 ден.39.990 ден.
47.490 ден.39.990 ден.
-13%
iPhone 7 plus 32GB
56.490 ден.48.990 ден.
56.490 ден.48.990 ден.
-29%
iPhone SE 32GB
30.999 ден.21.990 ден.
30.999 ден.21.990 ден.
-37%
iPhone SE 128GB
37.999 ден.23.990 ден.
37.999 ден.23.990 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS