Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Gorenje BM900 Апарат за печење леб
Технички карактеристики Сад кој се отстранува премачкан со керамички слој Број на садови за ..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Gorenje BM900AL aпарат за печење леб
Детално упатство за производот може да видите ТУКА. ..
6.950 ден.
без ДДВ: 5.890 ден.
Gorenje CJ25W цедалка
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 25 W Пластика Лесно чистење Вклуч..
1.050 ден.
без ДДВ: 890 ден.
Gorenje CJ40W цедалка
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 40 W Пластика Мрежест филтер Лесно чис..
1.250 ден.
без ДДВ: 1.059 ден.
Gorenje CJ90E цедалка INOX
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 85 W Не'рѓосувачки челик Лесно чист..
2.250 ден.
без ДДВ: 1.907 ден.
Gorenje CW3SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики CW3SC Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS ..
2.490 ден.
без ДДВ: 2.110 ден.
-7%
Gorenje CW6SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Длабоко тенџере Стаклен капак Ли..
5.190 ден.5.590 ден.
без ДДВ: 4.398 ден.
Gorenje CW9SC Сет садови за готвење Inox
Технички карактеристики Тип: Сет садови за готвење Линија: SILVER COUNTESS Безбед..
7.750 ден.
без ДДВ: 6.568 ден.
Gorenje D724BL кондензациска
SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната технологија автоматски ..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
Gorenje D744BJ кондензациска
Карактеристики SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната техно..
22.990 ден.
без ДДВ: 19.483 ден.
Gorenje D7465J кондензациска сушара со топлотна пумпа
Детално упатство за употреба може да превземете ТУКА. ..
33.690 ден.
без ДДВ: 28.551 ден.
Gorenje EM300E Вградна плотна INOX
Технички карактеристики 1 експрес рингла + 1 нормална рингла напред: Нормална рингла..
6.890 ден.
без ДДВ: 5.839 ден.
Gorenje F6245W вертикален замрзнувач
Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Мета..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
-13%
Gorenje FDK24DW Апарат за сушење храна
Карактеристики на производот: Кружни прилагодување на садовите по висина Број на садови за с..
2.799 ден.3.199 ден.
без ДДВ: 2.372 ден.
Gorenje FH130W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
12.490 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
Gorenje FH210W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
14.590 ден.
без ДДВ: 12.364 ден.
Gorenje FH330W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
15.790 ден.
без ДДВ: 13.381 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
Технички карактеристики Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатс..
16.490 ден.16.790 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
Gorenje G340UX Вградна плотна INOX
Плин Димензии (ШxВxД): 28,8 × 10,3 × 51 cm  Сигурносен уред  Заштитени..
7.790 ден.
без ДДВ: 6.602 ден.
-15%
Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
Карактеристики Ултрасонична технологија Звучните вибрации продуцираат ситн..
2.790 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.364 ден.
Gorenje HBX481QW Рачен блендер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 480 W DC мотор за економична употреба..
1.690 ден.1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
Екстра јонска нега Jамка за закачување  Завртете го кабелот 360 ° Пловечки плочи Ма..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на тем..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Gorenje JC803G Соковник
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 800 W Квалитетен нож од не'рѓосувачки..
3.990 ден.
без ДДВ: 3.381 ден.
-17%
Gorenje KAS35NFT 3,5kw
Тип на единицата: Внатрешна единица Тип на монтажа: На ѕид Далечинско управување: Далечински упр..
14.990 ден.18.000 ден.
без ДДВ: 12.703 ден.
Gorenje KAS53NDCINVFT Климатизер инвертер 5,5kW
Компактен дизајн - Компактниот дизајн на клима уредот кај оние со помали димензии ги овозможува сите..
39.990 ден.
без ДДВ: 33.890 ден.
-9%
Gorenje KAS53NF1N 5.5kw
Карактеристики   Компактен дизајн Компактниот дизајн на клима уредот кај оние со помал..
28.990 ден.31.999 ден.
без ДДВ: 24.568 ден.
Gorenje MO17DW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Gorenje MO17MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.090 ден.
без ДДВ: 3.466 ден.
Gorenje MO20MW Микробранова печка
Мазна површина на вратата Вратата на микробрановата печка нема никакви бразди и ивици каде би можел..
4.090 ден.
без ДДВ: 3.466 ден.
Gorenje MRP275EA Миксер
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 275 W DC мотор за економична употреба..
2.050 ден.
без ДДВ: 1.737 ден.
Gorenje NRK6192MC Самостоен комбиниран фрижидер
Карактеристики: Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm Отвoрање ..
31.590 ден.
без ДДВ: 26.771 ден.
Gorenje OP650W Апарат за цедење масло
Моќност: 650 W Ефикасност (max): 50 % Ладното цедено масло ги задржува хранливите м..
17.990 ден.
без ДДВ: 15.246 ден.
-12%
Gorenje OPTIAIR 203M Прочистувач на воздух
Технички карактеристики Тип на апарат: Прочистувач на воздух OPTIAIR 203M Тајмер:&nbs..
10.490 ден.11.880 ден.
без ДДВ: 8.890 ден.
Gorenje OPTIHEAT 2000GTP електрична панелка
Електричниот конвектор Gorenje OptiHeat 2000 GTP брзо ќе загрее секоја просторија. Предниот панел на..
5.990 ден.
без ДДВ: 5.076 ден.
-13%
Gorenje OPTIHEAT2000MP електрична панелка
Тајмер Осигурувач: 10 A тип на напојување: AC Фреквенција: 50 Hz Место на ..
3.900 ден.4.490 ден.
без ДДВ: 3.305 ден.
-27%
Gorenje OR2000MM електричен радијатор
Осигурувач: 10 A тип на напојување: AC Фреквенција: 50 Hz Број на ребра: 9 Место на употр..
3.490 ден.4.790 ден.
без ДДВ: 2.958 ден.
Gorenje R6295W Фрижидер
Енергетска класа: А Димензии (ШxВxД): 60 × 143,5 × 62,5 cm Отвoрање на врата: Лево/..
15.390 ден.
без ДДВ: 13.042 ден.
Gorenje RB4061AW Фрижидер
Длабока полица за шишиња на вратата на фрижидерот На вратата на фрижидерот има многу место за скл..
12.199 ден.
без ДДВ: 10.338 ден.
-11%
Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 55 × 143 × 55 cm Отвoрање на врата: Лево/дес..
11.990 ден.13.490 ден.
без ДДВ: 10.161 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS