Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Beko DCU 7430 кондензациска сушара
Кондензациска сушара LCD дисплеј  Енергетска класа:B  Капацитет:7kg  Прог..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
BEKO DCY 8402 XW3 кондензациска сушара
 • Кондензациска сушара   • Енергетска класа:B   • Ка..
22.999 ден.
без ДДВ: 19.491 ден.
BEKO DFN 04210 W
 • Машина за садови   • Енергетска класа:А+   • Капацитет:..
14.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
BEKO DFS 05010 S
 • Машина за садови   • Енергетска класа:A+   • Капацитет:..
15.999 ден.
без ДДВ: 13.558 ден.
BEKO DFS 05010 W
 • Машина за садови   • Енергетска класа:A+   • Капацитет:..
14.499 ден.
без ДДВ: 12.287 ден.
-6%
Beko DV 7110 Вентилациона сушара
 • Вентилациона сушара   • Енергетска класа:C   • Капаците..
13.159 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.152 ден.
BEKO RFSA 240M21W замрзнувач
• Вертикален замрзнувач   • Автоматско одмрзнување   • Енергетс..
16.999 ден.
без ДДВ: 14.406 ден.
Conti CKC-200 Електрично ѓезве за кафе
Conti CKC-200 Електрично ѓезве за кафе Моќност 1000 вати, Капацитет 0,4 литри, заштита о..
790 ден.
без ДДВ: 669 ден.
Conti CKC-320 Електрично ѓезве за кафе
Conti CKC-320 Електрично ѓезве за кафе Моќност 1000 вати, Капацитет 0,4 литри, заштита о..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-8%
Favorit RF-263 S Комбиниран фрижидер
Димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm бруто/нето волумен: 216/213 L ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/4..
11.499 ден.12.499 ден.
без ДДВ: 9.745 ден.
-22%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
Димензии В/Ш/Д: 144/54/57 cm бруто/нето волумен: 216/213 L ладилник/замрзнувач нето волумен: 171/4..
8.999 ден.11.499 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
Gorenje ATCM730T ап. за турско кафе
Карактеристики на производот: Големина на садот: 0,27 l Автоматско исклучување Потсет..
4.999 ден.
без ДДВ: 4.236 ден.
Gorenje BM900 Апарат за печење леб
Технички карактеристики Сад кој се отстранува премачкан со керамички слој Број на садови за ..
4.590 ден.
без ДДВ: 3.890 ден.
Gorenje BM900AL aпарат за печење леб
Детално упатство за производот може да видите ТУКА. ..
6.950 ден.
без ДДВ: 5.890 ден.
Gorenje BW330BY Грејач за храна и шишиња
Карактеристики Повеќенаменски Топли и Стерилизира Може да го корист..
1.690 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
Gorenje CW 20 CCP Линија: CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW 20 CCP Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: CERA..
1.150 ден.
без ДДВ: 975 ден.
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
Тип: Самостојна Длабоко тенџере Линија: SILVER COUNTESS Безбедно за миење во маши..
2.399 ден.
без ДДВ: 2.033 ден.
Gorenje CW28PCP CERAMIC PRINCESS
Технички карактеристики CW28PCP Тип: Самостојна Тава Линија: CERAMIC PRINCES ..
1.490 ден.
без ДДВ: 1.263 ден.
Gorenje D724BL кондензациска
SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната технологија автоматски ..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
Gorenje D744BJ кондензациска
Карактеристики SensorIQ Технологија на сензор за безбедно работење „Смарт“ сензорната техно..
22.990 ден.
без ДДВ: 19.483 ден.
Gorenje D7465J кондензациска сушара со топлотна пумпа
Детално упатство за употреба може да превземете ТУКА. ..
33.690 ден.
без ДДВ: 28.551 ден.
Gorenje F6245W вертикален замрзнувач
Енергетска класа: А Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата Врата: Мета..
18.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
Gorenje FH130W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
12.490 ден.
без ДДВ: 10.585 ден.
Gorenje FH210W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
14.590 ден.
без ДДВ: 12.364 ден.
Gorenje FH330W сандак
Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатска класа: SN, ST, N, T..
15.790 ден.
без ДДВ: 13.381 ден.
-2%
Gorenje FH400w сандак
Технички карактеристики Енергетска класа: А Врата: Метална рачка на врата Климатс..
16.490 ден.16.790 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
Gorenje GS63160S целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
25.990 ден.
без ДДВ: 22.025 ден.
Gorenje GS63160W целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+ Максимална температура на влезната вода:&n..
24.490 ден.
без ДДВ: 20.754 ден.
Gorenje GV66261 целосно вградна м.за садови
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Максимална температура на влезната вода: 70 °..
29.490 ден.
без ДДВ: 24.992 ден.
Gorenje HS110PR Ceramic преса за коса
Екстра јонска нега Jамка за закачување  Завртете го кабелот 360 ° Пловечки плочи Ма..
1.890 ден.
без ДДВ: 1.602 ден.
Gorenje HS90BG Ceramic преса за коса Beauty
Контрола на температурата Широк опсег од 150 ° C до 230 ° C Копчето за контрола на вртење на тем..
1.550 ден.
без ДДВ: 1.314 ден.
Gorenje TCM300W ап. за турско кафе
Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени..
1.350 ден.
без ДДВ: 1.144 ден.
Gorenje TCM800E ап. за турско кафе
Технички карактеристики Големина на садот: 0,3 l Ротација 360° Лесно чистење Гумени нога..
1.990 ден.
без ДДВ: 1.686 ден.
Gorenje TSMK150W Мелница за кафе
Технички карактеристики Моќност на моторот (max): 150 W Капацитет на садот за мелење:&n..
1.499 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
Gorenje W6503/S машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
16.490 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
Gorenje W7423 машина за перење
Детално упатство може да симнете ТУКА. ..
20.990 ден.
без ДДВ: 17.788 ден.
Gorenje W8503 маш.за перење
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++ Боја: Бела Колекторски мо..
21.490 ден.
без ДДВ: 18.212 ден.
Gorenje W8723/I маш.за перење
Технички карактеристики Енергетска класа: A+++(-10%) - троши 40% помалку енергија од м..
24.690 ден.
без ДДВ: 20.924 ден.
Gorenje WCM702PW апарат за вафли
Технички карактеристики Алуминиум Еднострани плочи што се вадат Затворена положба Индика..
2.550 ден.
без ДДВ: 2.161 ден.
Gorenje Стерилизатор ST550BY
Карактеристики Природно Стерилизирањето со пареа е без хемикалии Ст..
3.290 ден.
без ДДВ: 2.788 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS