Производи на акција

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-24%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
МОЌНОСТ 1800 WРЕГУЛАЦИJА НА СИЛАМЕТАЛНА ТЕЛЕСКОПСКА ЦЕВКАТРАJНА КЕСАГаранција: 12 месеци  ..
2.198 ден.2.890 ден.
без ДДВ: 1.863 ден.
-14%
Dirt Devil M325 парочистач
димензии: ш 297 мм  в 1165 мм   дл 278 мм тежина: 2,1 кг должина на кабел: 5 м..
5.999 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 5.084 ден.
-19%
Rohnson R 111 рачна правосмукалка
Карактеристики: 7,2 V NiMH јачина на батерија Непрекината работа 15 мин. Канистер со филте..
1.790 ден.2.199 ден.
без ДДВ: 1.517 ден.
-13%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Десен - Шпорет на цврсто гориво
Челични рингли, постои можност за отстранување на целиот панел за темелно чистење Можност за го..
27.300 ден.31.499 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
-13%
Alfa Plam 90 H FAVORIT Лев - Шпорет на цврсто гориво
Челични рингли, постои можност за отстранување на целиот панел за темелно чистење Можност за го..
27.300 ден.31.499 ден.
без ДДВ: 23.136 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Десен Шпорет на цврсто гориво
Челични плочи за готвење, постои можност за отстранување на плочите за темелно чистење Ложиште ..
11.250 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.534 ден.
-13%
Alfa Plam EK-550 TERMO 2 Лев Шпорет на цврсто гориво
Челични плочи за готвење, постои можност за отстранување на плочите за темелно чистење Ложиште ..
11.250 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 9.534 ден.
-8%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво
Лиена плотна Ложиште обложено со шамотни плочи, кои акумулираат топлина и ја зголемуваат темпер..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-8%
Alfa Plam Elita црвен Камин на цврсто гориво
Лиена плотна Ложиште обложено со шамотни плочи, кои акумулираат топлина и ја зголемуваат темпер..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-12%
Alfa Plam REGULAR-46 ELEGANT 2P - Шпорет на цврсто гориво
Челични плочи за готвење, постои можност за отстранување на плочите за темелно чистење Ложиште ..
14.999 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 12.711 ден.
-23%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
Вградна рерна / фурна, со модерен, минималистички дизајн, и монохроматски мотив. Во тек со најноват..
9.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
Карактеристики: пространа големина од 69 литри Чувајте ја рерната чиста со лесно чистење Л..
9.499 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 8.050 ден.
-19%
Apple 9.7-inch iPad Pro Wi-Fi 128GB
Брилијантен екран. Брилијантна големина. Зачудувачки Retina дисплеј. Без разлика дали уживате ..
42.850 ден.52.900 ден.
без ДДВ: 40.810 ден.
-17%
Apple Magic Mouse 2 (2015)
Color: white Compatibility: MacBook Air 11", MacBook Air 13", MacBook Pro 13", MacBook Pro 15", M..
4.990 ден.5.990 ден.
без ДДВ: 4.752 ден.
-7%
ARISTON VLS-100 pro
БОJЛЕРКАПАЦИТЕТ 100ЛМОЌНОСТ 1.5КWТЕМПЕРАТУРА 80CДИСПЛЕJ ЗА ПОСТАВУВАЊТЕ ЗАШТЕДА НА ЕНЕРГИJАПРИТИСОК ..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
Опсег на ладење (надворешна температура): од -10 до +46­ °C Опсег на греење(надворешна темпера..
24.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
SEER/SCOP: 6.1/4.0 W/W Енергетска класа: A+ Режим на чекање: 0.5 W Одржување: R410A/950g ..
16.490 ден.18.250 ден.
без ДДВ: 13.975 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
Енергетска класа: A + Режим на чекање: 0,5 W Одржување: R410A / 2,130g Ladenje: Капаците..
32.990 ден.35.990 ден.
без ДДВ: 27.958 ден.
-36%
BAUER FH-450 калорифер
Боја: бела Безбедносни системи: Анти-лизгачка заштита со автоматско исклучување, IP21 заштита о..
899 ден.1.399 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-38%
BAUER FH-511 калорифер
  Боја: бела Безбедносни системи: Заштита од претекување Автоматски функции за контро..
799 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 677 ден.
-17%
BAUER FH-515 калорифер
Моќност: 3000 W 2 нивоа на работа: 1500/3000 W Термостатска контрола на работата Анти-лизга..
1.499 ден.1.799 ден.
без ДДВ: 1.270 ден.
-11%
BEKO CS 234022 X
 • Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енер..
18.790 ден.20.999 ден.
без ДДВ: 15.924 ден.
-6%
Beko DB 7101 PA
 • Кондезациска сушара   • Енергетска класа:В   • Капаците..
15.899 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.474 ден.
-6%
BEKO DSA 240 K21 W Комбиниран фрижидер
 • Фрижидер со две врати   • Автоматско одмрзнување   • Ен..
11.279 ден.11.999 ден.
без ДДВ: 9.558 ден.
-6%
Beko DV 7110 Вентилациона сушара
 • Вентилациона сушара   • Енергетска класа:C   • Капаците..
13.159 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 11.152 ден.
-4%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
• Комбиниран фрижидер   • Автоматско одмрзнување   • Енергетска..
12.999 ден.13.499 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
Машина за перење  Woolmark Apperal Care (Silver)  Полнење:фронтално  Енергетска кл..
15.979 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.542 ден.
-8%
BEKO WTE 6511 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++  Капацитет: 6kg ..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
-7%
BEKO WTE 7511 B0 Машина за перење алишта
Машина за перење  AquaWave технологија  Полнење: фронтално  Енергетска класа: А+++..
13.999 ден.14.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-3%
BEKO WTV 7533 XB Машина за перење алишта
Машина за перење  Полнење: фронтално  Smart Inverter мотор  Енергетска класа: А+++..
17.999 ден.18.499 ден.
без ДДВ: 15.253 ден.
-25%
Blueair PURE 221PAC Прочистувач за воздух
Прочистувач на воздух Оптимална ефикасност до 50 м2 Прочистување и преработка на воздухот во..
16.599 ден.22.149 ден.
без ДДВ: 14.067 ден.
-25%
Blueair PURE 411 Прочистувач за воздух
ПРОЧИСТУВАЧ НА ВОЗДУХ Оптимална предвидена површина до 15 м2 360 степени на ефикасно делувањ..
6.899 ден.9.199 ден.
без ДДВ: 5.847 ден.
-6%
Dinamo Hit 80 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 80 lit. Работен притисок – 0,6 (..
4.690 ден.4.998 ден.
без ДДВ: 3.975 ден.
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
Пегла на пареа за алишта Јачина – 2000 w Нормално испарување – 14 до 20 g / min. Испарување со ..
899 ден.1.349 ден.
без ДДВ: 762 ден.
-10%
Electrolux EGE-6172NOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Вградлива плотна Комбинира..
14.399 ден.15.999 ден.
без ДДВ: 12.203 ден.
-17%
Electrolux EHF-3920BOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
7.499 ден.8.999 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.
-20%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
10.399 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 8.813 ден.
-21%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
10.999 ден.13.999 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-28%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
Вградна плотна со модерен дизајн, високи преформанси, и квалитет. Целосно направена од стакло керам..
12.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 11.016 ден.
-22%
Electrolux EJ-2801AOW2 Комбиниран фрижидер
Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 159 × 60 cm Отвoрање на врата..
13.999 ден.17.999 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS