Акција
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
899 ден.1.349 ден.
899 ден.1.349 ден.
Gorenje HBX481QW Рачен блендер
1.690 ден.1.690 ден.
1.690 ден.1.690 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
-8%
AUX 24000 bty климатизер 7kW
32.990 ден.35.990 ден.
32.990 ден.35.990 ден.
-15%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
14.499 ден.16.999 ден.
14.499 ден.16.999 ден.
-20%
BEKO DFN 04210 W
11.999 ден.14.999 ден.
11.999 ден.14.999 ден.
-13%
Fabbygo Лукс со метален поклопец (10,5kw)
10.499 ден.11.999 ден.
10.499 ден.11.999 ден.
-13%
Electrolux EOB-3450AOX Вградна рерна
15.599 ден.17.999 ден.
15.599 ден.17.999 ден.
-27%
Gorenje OR2000MM електричен радијатор
3.490 ден.4.790 ден.
3.490 ден.4.790 ден.
-17%
Favorit MS-3000 Машина за миење садови
11.499 ден.13.799 ден.
11.499 ден.13.799 ден.
-15%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
16.999 ден.19.999 ден.
16.999 ден.19.999 ден.
-14%
DAEWOO RC-360R правосмукалка
2.499 ден.2.890 ден.
2.499 ден.2.890 ден.
Rohnson R 111 рачна правосмукалка
 • Rohnson R 111 рачна правосмукалка
 • Rohnson R 111 рачна правосмукалка

Rohnson R 111 рачна правосмукалка

2.099 ден.2.399 ден.
без ДДВ: 1.779 ден. Потребни наградни поени: 2200
Производител: Rohnson
Шифра на производ: 000071
Наградни поени: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Карактеристики:

 • 7,2 V NiMH јачина на батерија
 • Непрекината работа 15 мин.
 • Канистер со филтер што лесно се мие
 • Индикатор за полнење
 • Полнач кој работи на 220 V ~ 50 Hz
 • 45 W јачина на мотор
 • 3 додатоци за чистење на потешко достапни места 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS