Автомобили на батерии

Автомобили на батерии

Радости за секое дете!

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Автомобил на батерии BRD8899
Модел Формула Достапна во две бои - два мотори - два акумулатори 6V 4.5AH - радио - приклу..
6.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
-13%
Автомобил на батерии  FB 719
Карактеристики на производот: Достапен во две бои: бела и жолта Една брзина. Акумулатор 12..
6.999 ден.7.999 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.
Автомобил на батерии 809 Трансформер
Модел 809 достапен во две бои - два акумулатори 6V 7AH - радио со усб  два мотори, ..
8.499 ден.
без ДДВ: 7.203 ден.
Автомобил на батерии 8031
Модел 8031 - еден акумулатор 6V 7AH - радио - приклучок за музика. - далечински управув..
8.999 ден.
без ДДВ: 7.626 ден.
-9%
Автомобил на батерии 8033
Модел 8033 - два акумулатори 6V 7AH - радио со усб  два мотори, потенциометар - ..
9.999 ден.10.999 ден.
без ДДВ: 8.474 ден.
Автомобил на батерии CL9288
Модел JEEP Достапна во две бои - два акумулатори 6V 7AH - радио - приклучок за музика. - д..
11.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.
Разговор во живо

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2019. UKION SHOPS