Акција
-22%
Favorit RF-263 Комбиниран фрижидер
8.999 ден.11.499 ден.
8.999 ден.11.499 ден.
-10%
AUX 12000 bty климатизер 3.5kW
16.490 ден.18.250 ден.
16.490 ден.18.250 ден.
-33%
ECG NZ-190 Пегла на пареа
899 ден.1.349 ден.
899 ден.1.349 ден.
-28%
Electrolux EHF-6346XOK Вградна плотна
12.999 ден.17.999 ден.
12.999 ден.17.999 ден.
-13%
BEKO RDSA 240 K20 S Комбиниран фрижидер
11.699 ден.13.499 ден.
11.699 ден.13.499 ден.
-17%
BEKO RDSA 240 K20 W Комбиниран фрижидер
10.799 ден.12.999 ден.
10.799 ден.12.999 ден.
-6%
BEKO WMY 61033 PTMB3 Машина за перење алишта
15.979 ден.16.999 ден.
15.979 ден.16.999 ден.
-21%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
10.999 ден.13.999 ден.
10.999 ден.13.999 ден.
-21%
AMICA 508EE1.30HPF(W) BF2017 електричен шпорет
9.499 ден.11.999 ден.
9.499 ден.11.999 ден.
-15%
Grundig TA-7280 Поп ап тостер
2.290 ден.2.699 ден.
2.290 ден.2.699 ден.
-22%
Indesit EWE-81283 W Машина за перење алишта
14.899 ден.18.998 ден.
14.899 ден.18.998 ден.
-27%
Electrolux EOB-2200BOX / DOX Вградна Рерна
11.999 ден.16.499 ден.
11.999 ден.16.499 ден.
Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL
 • Велосипед VIPER 24 STEEL

Велосипед VIPER 24 STEEL

9.900 ден.11.990 ден.
без ДДВ: 8.390 ден. Потребни наградни поени: 12000
Производител: Viper
Шифра на производ: 16149
Наградни поени: 150
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

 Viper 24″ STEEL

 • XC Frame:  Steel Alloy (челична легура)
 • Crankset:   Aluminum alloy (алуминиум)
 • Front derailleur:           SHIMANO-FD-TX50 low clamp,silver,Ø34.9 dual pull
 • Rear derailleur:            SHIMANO-Shimano Tourney
 • Shifters:     SHIMANO-ST-EF51 index front / 7-speed rearChain:1/2”x3/32”
 • Brake levers:                 SHIMANO-ST-EF 51 Front / Rear Brakes:Disc / Disc Rims:Viper Rim
 • Seat post:  Viper Sadle
 • Pedals:       FP-906,PP body,steel cage
 • Category:   Mountain / kids
 • Speed:        21
 • Frame size: M - 17"
 • Боја: црно-црвена

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2018. UKION SHOPS