Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Полици и закачалки

-29%

Сисли е идеална полица за организирање и уредување на вашиот дом!Спецификации:- Висококвалитетна рам..
990 ден. 1.400 ден.
Повеќе
-29%

Оваа минимална ѕидна полица може да го украси вашиот дом на импресивен начин благодарение на својот ..
1.490 ден. 2.090 ден.
Повеќе
-31%

Рачно изработена ѕидна полица, во модерен дизајн за истакнување на вашите омилени декорации, погодни..
1.590 ден. 2.290 ден.
Повеќе
-31%

Ѕидна полица, во модерен дизајн за истакнување на вашите омилени декорации, погодни за секој простор..
1.590 ден. 2.290 ден.
Повеќе
-30%

Ѕидна полица идеална за секој дом или деловен простор. Ѕидна полица Инста може совршено да се вклопи..
1.990 ден. 2.850 ден.
Повеќе
-30%

За оние од вас кои бараат посебна полица за елегантно да го освежите вашиот простор, серијата Матисе..
1.990 ден. 2.850 ден.
Повеќе
-31%

Ако барате дизајн кој ќе го комплетира стилот на секоја соба, оваа рачно изработена ѕидна полица во ..
2.690 ден. 3.900 ден.
Повеќе
-30%

Дали барате полица која ќе ви помогне да ги средите вашите книги, а во исто време исклучително добро..
2.990 ден. 4.260 ден.
Повеќе
-30%

Дали барате полица која ќе ви помогне да ги средите вашите книги, а во исто време исклучително добро..
2.990 ден. 4.260 ден.
Повеќе
-30%

За оние од вас кои бараат посебна полица за елегантно да го обновите вашиот простор, серијата Азира ..
3.650 ден. 5.250 ден.
Повеќе
-31%

Одлична полица за чување и складирање на вашите омилени книги и предмети. Изработен од висококв..
3.990 ден. 5.785 ден.
Повеќе
-31%

Одлична полица за чување и складирање на вашите омилени книги и предмети. Изработен од висококв..
3.990 ден. 5.785 ден.
Повеќе
-30%

Подна полица ЛенаПодна полица Лена металик во црно-орев боја 80x30x142cmСпецификации:- Рамка изработ..
4.990 ден. 7.110 ден.
Повеќе
-30%

Прекрасна полица Опа комбинација на модерно и класика, одличен избор за вашите омилени книги и предм..
4.990 ден. 7.110 ден.
Повеќе
-30%

Прекрасна полица Опа комбинација на модерно и класика, одличен избор за вашите омилени книги и предм..
4.990 ден. 7.110 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 19 (2 страни)