Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Фотелји и столчиња

-53%

Стол JULITA бела боја 029-000034Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира..
1.399 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-53%

Стол JULITA мока боја 029-000036Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комб..
1.399 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-53%

Стол JULITA петрол боја 029-000037Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги ко..
1.399 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-53%

Стол JULITA сива боја 029-000032Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира..
1.399 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-50%

Стол GASTON црна боја 029-000051Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрас..
1.499 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-39%

Стол JULITA црна боја 029-000035Доколку барате столица со модерен дизајн кој хармонично ги комбинира..
1.590 ден. 2.590 ден.
Повеќе
-33%

Стол GASTON бела боја 029-000048Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекрас..
1.990 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-33%

Стол GASTON црвена боја 029-000050Поканете го скандинавскиот ретро стил во вашиот дом, со прекр..
1.990 ден. 2.990 ден.
Повеќе
-17%

Ако барате компактна терпезариска столица со импресивен дизајн која се вклопува во секој простор од ..
2.990 ден. 3.600 ден.
Повеќе
-16%

Серијата Нор е направена за сите оние кои бараат удобна и функционална столица со голема издржливост..
3.290 ден. 3.900 ден.
Повеќе
-17%

Оваа современа трпезариска столица е практичен, но сепак стилски додаток на секој современ дом.Специ..
3.990 ден. 4.800 ден.
Повеќе
-20%

Оваа современа трпезариска столица е практичен, но сепак стилски додаток на секој современ дом.Специ..
4.390 ден. 5.500 ден.
Повеќе
-20%

Дајте му на вашиот бар софистициран финиш. Барскиот стол Ремина е изработен од вештачка кожа со изра..
4.450 ден. 5.590 ден.
Повеќе
-17%

Пластичните столици Julita се обновени верзии на легендарната столица Јулита. Во сегашните верзии на..
4.990 ден. 6.000 ден.
Повеќе
-6%

Дали барате стол со модерен дизајн од средината на векот за уредување на вашата кујна, дневна соба и..
7.990 ден. 8.500 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 15 од 18 (2 страни)