Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

RKS E-BIKE

-26%

Максимална брзина 25 км/чProwheel PRO-R42PPЛанец KMC M30Менувачи Shimano TX30 6SPСедло Гел Comfortab..
39.999 ден. 53.999 ден.
Повеќе
-17%

• Ефикасен електричен мотор без четкички 250w• Литиумска батерија 36V 10 Ah, отстранлива• Вклучен па..
45.499 ден. 54.999 ден.
Повеќе
-17%

Мотор: RKS 36V 250WБатерија: 46V 10AhМаксимална брзина: 25 км/чОпсег: 45-60 кмВреме на полнење: 4-6 ..
46.399 ден. 55.990 ден.
Повеќе
-21%

MOTORRKS 36V 250WBATTERY36V 10AhTOP SPEED25 km/hRANGE45-60 km.CHARGING TIME4 – 6 HoursWHEEL20” Alloy..
55.299 ден. 69.999 ден.
Повеќе
-17%

Мотор: RKS 48V 250WБатерија: 48V 14,5Ah (се одвојува) 700Watth.Систем на сопирачки: хидрауличен диск..
69.399 ден. 83.999 ден.
Повеќе
-17%

Мотор: RKS 36V 250WБатерија: 36V 12,5Ah (се откачува) 450Watth.Систем на сопирачки: хидрауличен диск..
69.399 ден. 83.600 ден.
Повеќе

МОТОР RKS 36V 250WБАТЕРИЈА 36V 10AhМАКСИМАЛНА БРЗИНА 25 км/чРАСТОЈАНИЕ 45-60 км/чВРЕМЕ НА ПОЛНЕЊЕ 4-..
74.350 ден.
Повеќе

Мотор: RKS 36V 250WБатерија: 36V 10AhМаксимална брзина: 25 km/hОпсег: 40-70 км.Време на полнење: 4 –..
77.450 ден.
Повеќе

МОТОР : 2000W (макс. 4000W)БАТЕРИЈА : 72V 24AhМАКСИМАЛНА БРЗИНА : 56 km/hНАПОН НА ПОЛНЕЊЕ : 110V/220..
92.500 ден.
Повеќе
-5%

RKS Neron X електричен мотоциклМОТОР: 2000 W (макс. 3000 W)БАТЕРИЈА: 72V 35AhМАКСИМАЛНА БРЗИНА: 40 k..
103.990 ден. 109.990 ден.
Повеќе
-10%

Мотор: 2600WБатерија: 72V 25Ah литиумМоќност на батеријата: 110V / 220V 50-60HzМаксимална брзина: 45..
117.599 ден. 129.999 ден.
Повеќе
Прикажани 1 до 11 од 11 (1 страни)