Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
BOSCH BGC2U230 Правосмукалка 2400W
BOSCH BGC2U230 • Правосмукалка со канистер според директиви на ЕУ • Црвена боја • 700W HiSpin mot..
10.620 ден.
без ДДВ: 9.000 ден.
BOSCH - 8000 12000BTU, 3,5kW Климатизер инвертер
Инвертер клима BOSCH - 8000  Високо ефикасна инверторска климатизација според директивата ER..
33.000 ден.
без ДДВ: 27.966 ден.
-6%
Bosch Глодалица POF 1200 AE
Глодалицата Bosch POF 1200 AE ви овозможува  максимална прецизност и удобност при работата..
6.550 ден.7.000 ден.
без ДДВ: 5.551 ден.
Bosch Ел. Дупчалка и мешалка GBM 1600 RE професионална
Моќен и сигурен 850w мотор за подолг животен век. Висок вртежен момент и високи перформанси за дупче..
9.990 ден.
без ДДВ: 8.466 ден.
-7%
Bosch Индустриски фен GHG 23-66 професионален (во куфер)
Целосна контрола: Десет различни стапки на проток на воздух, дигитално фино прилагодлива температура..
9.790 ден.10.500 ден.
без ДДВ: 8.297 ден.
Bosch Статична циркуларна пила PTS 10
Bosch Статична циркуларна пила PTS 10 е со цврста метална основа за удобна работна висина. Погоден ..
22.900 ден.
без ДДВ: 19.407 ден.
-17%
Bosch Шлајферица PSS 200 A
Bosch PSS 200 A шлајферица е идеално решение за висококвалитетни завршни работи на големи ..
2.990 ден.3.590 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS