Потребна ви е помош?
+389 (02) 2520999

Пребарување

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

Iskra BR-11B6 рачна правосмукалка

Карактеристики: 7,2 Ni-MH 6x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
2.390 ден.
Подробнее

Iskra BR-2201B10 рачна правосмукалка

Карактеристики: 12 Ni-MH 10x1500 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
3.490 ден.
Подробнее

Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка

Карактеристики: 4.8 Ni-MH 4x1300 mAh јачина на батерија Висока усисна моќ Непрекината рабо..
1.899 ден.
Подробнее
-14%

Iskra LED светилка со магнет DL200-LED

• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден. 349 ден.
Подробнее
-14%

Iskra LED светилка со магнет ERO IE-WL200

• COB LED работна светилка со магнет • Моќност: 3W • Светлина: 200 lm • Ротирачка кука 360° • Вг..
299 ден. 349 ден.
Подробнее

BAUER GRIL TOSTER GT-01 2000W ТОСТЕР

БНапон: 220-240 VAC 50/60 Hz Номинална моќност: 1500 W - 1800 W (максимум) Контрола на температура..
2.899 ден.
Подробнее

Bosch GCM 12 SDE professional Циркуларна пила

GCM 12 SDE Professional Технички податоци Поставување на митра 52 ° L / 60 ° R  Д..
64.500 ден.
Подробнее

Bosch GSH7VC електричен кршач SDS-max Demolition Hammer Drill

Земја на потекло Германија Бренд Бош Боја Сина ..
43.999 ден.
Подробнее
-15%

Hurricane DF-003D Вентилатор за на маса

Разладете се, и внесете свеж, циркулиралки воздух во вашата просторија. Моќен вентилатор со модерен..
1.190 ден. 1.399 ден.
Подробнее
-12%

Iskra BG-TU430 Грбен бензински тример

Карактеристики на производот • Волумен на моторот: 42,7 cm3 • Моќност: 1,35 kW (1,8 KM) • Број на..
10.999 ден. 12.499 ден.
Подробнее

Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
17.499 ден.
Подробнее

Iskra GX AG010 B Аголна брусалка 2000w

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-B 2000 W јачина 6500 rpm во празен од 230 mm макс. големина..
4.999 ден.
Подробнее

Iskra GX-AG047 Аголна брусалка 900w

900 W јачина 12000 rpm во празен од 125 mm макс. големина на диск М14 големина на браник Подесив..
2.690 ден.
Подробнее

Iskra HG2000 Индустриски фен 2000W

Iskra  HG2000 Индустриски фен 2000w • 230 / 240V~50Hz • Јачина I / II: 1000 / 2000W • прот..
1.899 ден.
Подробнее

Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева

Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
14.999 ден.
Подробнее
Прикажани 1 до 15 од 371 (25 страни)