Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер Dinamo Hit 10 lit. NM Бојлер
Класичен бојлер од 10 lit. Стандарден, за секоја кујна или купатило Нискомонтажен Волумен – 10 ..
2.990 ден.
без ДДВ: 2.534 ден.
Gorenje TEG 10 O високомонтажен Gorenje TEG 10 O високомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
Gorenje TEG 10 U нискомонтажен Gorenje TEG 10 U нискомонтажен
Технички карактеристики Деклариран профил за употреба: XXS Енергетска класа: А Ен..
3.890 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.
-8%
Gorenje TGR80XNGU бојлер Gorenje TGR80XNGU бојлер
Технички карактеристики Волумен: 76,1 l  Начин на монтажа: Вертикално на ѕид  Де..
11.999 ден.12.999 ден.
без ДДВ: 10.169 ден.

Распродадено

Распродадено

Končar EGV 81.2 TI 80 lit. Бојлер Končar EGV 81.2 TI 80 lit. Бојлер
Класичен бојлер од 80 lit. Стандарден за секоја Бања Волумен – 80 lit. Монтирање на ѕид Тежина..
5.899 ден.
без ДДВ: 4.999 ден.
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEO18/21/24 STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEO18/21/24
Електронски проточен бојлер со висок температурен комфорт на топла вода Подесувачка јачина во е..
22.199 ден.
без ДДВ: 18.813 ден.
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24 STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PER 18/21/24
Потполно електронски управуван уред Kомфорт при обезбедување на топла вода со секогаш иста темп..
26.999 ден.
без ДДВ: 22.881 ден.
STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY18/21/24 STIEBEL ELTRON Проточен бојлер PEY18/21/24
Електронско управување за целосно константна температура Елегантен дизајн – само 93 mm тенок ..
17.899 ден.
без ДДВ: 15.169 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2022. UKION SHOPS