Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-11%
AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер AUX 12 3,5kW Климатизер инвертер
Опсег на ладење (надворешна температура): од -10 до +46­ °C Опсег на греење(надворешна темпера..
24.999 ден.27.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
BOSCH - 8000 9000BTU, 2,5kW Климатизер инвертер BOSCH - 8000 9000BTU, 2,5kW Климатизер инвертер
Инвертер клима BOSCH - 8000  Високо ефикасна инверторска климатизација според директивата ER..
31.200 ден.
без ДДВ: 26.441 ден.
Dynamic MaxPuls 5894 плинскa греалка печурка Dynamic MaxPuls 5894 плинскa греалка печурка
Опис на производот: Гас печурка (Грејач патио) е гас грејач наменет за надворешна употреба. ..
9.690 ден.
без ДДВ: 8.212 ден.
-22%
Favorit 12000BTU Климатизер Favorit 12000BTU Климатизер
Карактеристики: Капацитет: Ладење: W 3520 Греење: W 3600 Енергетска класа: A Потрошува..
13.999 ден.18.000 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-10%
Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер Favorit 18000 BTU климатизер Инвертер
Модел INVERTER 18000 BTU Скриен LED дисплеј Енергетска класа (ладење) A++ Енергетска класа (греењ..
30.999 ден.34.490 ден.
без ДДВ: 26.270 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер Favorit 18000BTU Климатизер
Модел 18000 BTU Скриен LED дисплеј Енергетска класа (ладење) A++ Енергетска класа (греење) A+ Ка..
20.999 ден.26.499 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.
-21%
Favorit 24000BTU Климатизер Favorit 24000BTU Климатизер
Скриен ЛЕД дисплеј Енергетска класа (ладење) А Енергетска класа (греење) А Капацитет на ладење (B..
28.999 ден.36.499 ден.
без ДДВ: 24.575 ден.
HYUNDAI 3.5kw AC120 ECO INVERTER  Климатизер HYUNDAI 3.5kw AC120 ECO INVERTER  Климатизер
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.1 / 4.0) Максимален капацитет на ладење: 4100 W Максимале..
24.990 ден.
без ДДВ: 21.178 ден.
-29%
Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
Моќност: 1700-2000W Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Самостоен Автоматско зачувување на топл..
1.690 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.432 ден.
-8%
Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка Iskra DL08 Turbo & Timer конвекторска греалка
Моќност: 1700-2000W Напон: 220V-240V ~ 50 / 60Hz Самостоен Автоматско зачувување на топл..
2.190 ден.2.390 ден.
без ДДВ: 1.856 ден.
-30%
Iskra FH 02 KT калорифер Iskra FH 02 KT калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
899 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 762 ден.

Распродадено

-23%

Распродадено

Iskra FH 03 калорифер Iskra FH 03 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-23%
Iskra FH 06 калорифер Iskra FH 06 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
999 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-23%
Iskra FH 08 калорифер Iskra FH 08 калорифер
Напон: 220V-240V~50/60Hz Моќност: 2000W • 2 јачини: 1000W - 2000W • 3 функции на дување: ладно, т..
999 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 847 ден.
-62%
Iskra FH 08 калорифер OUTLET Iskra FH 08 калорифер OUTLET
НАПОМЕНА: Производот е минимално оштетен при транспорт. Нов е и  сосема функционален Кара..
499 ден.1.299 ден.
без ДДВ: 423 ден.
-20%
Iskra FH 105 калорифер Iskra FH 105 калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.199 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 1.016 ден.

Распродадено

-53%

Распродадено

Iskra FH 105 калорифер OUTLET Iskra FH 105 калорифер OUTLET
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
699 ден.1.490 ден.
без ДДВ: 592 ден.
Iskra FH01AKT калорифер Iskra FH01AKT калорифер
  Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од 1000W и моќност од 2000W. ..
1.290 ден.
без ДДВ: 1.093 ден.
-38%
Iskra FH01AKT калорифер OUTLET Iskra FH01AKT калорифер OUTLET
НАПОМЕНА: Производот е изложуван Калориферот има две различни оперативни опции, имено моќност од ..
799 ден.1.290 ден.
без ДДВ: 677 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-EF35VA 3,5 kW Климатизер инвертер Mitsubishi Electric MSZ-EF35VA 3,5 kW Климатизер инвертер
Достапна е само во бела боја, карактеристична со модерен дизајн, со тенок и елегантен изглед. Се ка..
60.499 ден.
без ДДВ: 51.270 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-EF50VA 5,5 kW Климатизер инвертер Mitsubishi Electric MSZ-EF50VA 5,5 kW Климатизер инвертер
Достапна е само во бела боја, карактеристична со модерен дизајн, со тенок и елегантен изглед. Се ка..
98.599 ден.
без ДДВ: 83.558 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE 5,5 kW Климатизер инвертер Mitsubishi Electric MSZ-FH50VE 5,5 kW Климатизер инвертер
MSZ-FH Kirigamine серијата е пресвртница во технологијата на 21 век за климатизирање на стамбените и..
98.695 ден.
без ДДВ: 83.640 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE 2,5 kW Климатизер Инвертер Mitsubishi Electric MSZ-SF25VE 2,5 kW Климатизер Инвертер
Сите модели на Mitsubishi Electric се познати по својата безшумност при работа од само 21dB. Елеган..
41.199 ден.
без ДДВ: 34.914 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE 3,5 kW Климатизер Инвертер Mitsubishi Electric MSZ-SF35VE 3,5 kW Климатизер Инвертер
Сите модели на Mitsubishi Electric се познати по својата безшумност при работа од само 21dB. Елегант..
49.990 ден.
без ДДВ: 42.364 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-SF50VE 5,5 kW Климатизер Инвертер Mitsubishi Electric MSZ-SF50VE 5,5 kW Климатизер Инвертер
Сите модели на Mitsubishi Electric се познати по својата безшумност при работа од само 21dB. Елегант..
74.990 ден.
без ДДВ: 63.551 ден.
Mitsubishi Electric MSZ-WN35VA 3,5 kW Климатизер инвертер Mitsubishi Electric MSZ-WN35VA 3,5 kW Климатизер инвертер
Подобрени карактеристики и дизајн во однос на DM серијата.Работа до -15C на греење и подобрена А++ к..
41.999 ден.
без ДДВ: 35.592 ден.
-10%
NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU NEO ADVANCE WIFI G12R32 -22 INVERTER 12000BTU
Интелигентен дизајн Модел: G12R32 ADVANCEНапоjувaње:220-240V 50HZЕнергетска класа: A++SEER/SCOP: ..
26.999 ден.29.999 ден.
без ДДВ: 22.881 ден.
-12%
NEO ADVANCE WIFI G18R32 -22 INVERTER 18000BTU ( 5,5 kW ) NEO ADVANCE WIFI G18R32 -22 INVERTER 18000BTU ( 5,5 kW )
Интелигентен дизајн Mодел: G18R32-ADVANCEНапојувaње: 220-240V 50HZЕнергетска класа: A++/A+SEER/SC..
43.999 ден.49.999 ден.
без ДДВ: 37.287 ден.
-17%
NEO PURE G12R32 INVERTER 12000BTU NEO PURE G12R32 INVERTER 12000BTU
Интелигентен дизајнНапојувaње:220-240v 50hzЕнергетска класа: A++ / A+Ладење капацитет: 3200 WПотрошу..
18.999 ден.22.999 ден.
без ДДВ: 16.101 ден.
NEO PURE G18R32 INVERTER 18000BTU 5,5 kW Климатизер инвертер NEO PURE G18R32 INVERTER 18000BTU 5,5 kW Климатизер инвертер
ИНТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈННАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ / A+ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 4600 WПОТРОШУ..
34.999 ден.
без ДДВ: 29.660 ден.
-16%
NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU NEO SMART WIFI G12R32 INVERTER 12000BTU
Интелигентен дизајнНапојувaње:220-240V 50HZЕнергетска класа: A++ / A+Ладење капацитет: 3200 WПотрошу..
20.999 ден.24.999 ден.
без ДДВ: 17.796 ден.
-13%
NEO SMART WIFI G18R32 INVERTER 18000BTU ( 5.5kW ) NEO SMART WIFI G18R32 INVERTER 18000BTU ( 5.5kW )
НТЕЛИГЕНТЕН ДИЗАЈННАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ / A+ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 4600 WПОТРОШУВ..
32.999 ден.38.093 ден.
без ДДВ: 27.965 ден.
-6%
SET REA 35 TT Климатизер инвертер 3,5kW SET REA 35 TT Климатизер инвертер 3,5kW
Производител Горење боја бела Спецификации Разладна моќност: 3.400 W   Грејна моќ..
25.490 ден.26.990 ден.
без ДДВ: 21.602 ден.
Sinclair ASH-09AIZ 2,6kW DC INVERTER WIFI Sinclair ASH-09AIZ 2,6kW DC INVERTER WIFI
Енергетска класа A ++ / A + Капацитет на ладење 2,6kW Капацитет за греење 2,8kW 3-годишна г..
24.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
-6%
Sinclair ASH-13AIZ 3,6kW DC INVERTER WIFI Sinclair ASH-13AIZ 3,6kW DC INVERTER WIFI
Енергетска класа A ++ / A + Капацитет на ладење 3,6kW Капацитет за греење 3,7kW 3-годишна г..
29.500 ден.31.500 ден.
без ДДВ: 25.000 ден.
Sinclair ASH-18AIZ 5.4kW DC INVERTER WIFI Sinclair ASH-18AIZ 5.4kW DC INVERTER WIFI
Енергетска класа A ++ / A + Капацитет на ладење 5.3kW Капацитет за греење 5.5kW 3-годишна г..
44.990 ден.
без ДДВ: 38.127 ден.
-17%
TADIRAN ALPHA INVERTER -15 12000BTU R32, 3,5 kW Климатизер TADIRAN ALPHA INVERTER -15 12000BTU R32, 3,5 kW Климатизер
АLPHA ИНВЕРТЕР 12R НАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ / А+++ ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: ..
23.999 ден.28.999 ден.
без ДДВ: 20.338 ден.
-9%
TADIRAN ALPHA INVERTER -15 24000BTU R32, 7 kW Климатизер TADIRAN ALPHA INVERTER -15 24000BTU R32, 7 kW Климатизер
ALPHA ИНВЕРТЕР 24R НАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ / А+ ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 64..
55.999 ден.61.499 ден.
без ДДВ: 47.457 ден.
-12%
TADIRAN ALPHA INVERTER -20 18000BTU R32, 5,5 kW Климатизер TADIRAN ALPHA INVERTER -20 18000BTU R32, 5,5 kW Климатизер
НАПОЈУВAЊЕ:220-240V 50HZ ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА: A++ / А+ ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 5270 W ПОТРОШУВАЧКА: ..
43.999 ден.49.999 ден.
без ДДВ: 37.287 ден.
-18%
TADIRAN SWIFT INVERTER -20 12000BTU R32, 3,5 kW Климатизер TADIRAN SWIFT INVERTER -20 12000BTU R32, 3,5 kW Климатизер
  ЛАДЕЊЕ КАПАЦИТЕТ: 3500 W ПОТРОШУВАЧКА: 1010 W РАБОТНА ТЕМПЕРАТУРА ЗА ЛАДЕЊЕ:ОД..
27.999 ден.33.999 ден.
без ДДВ: 23.728 ден.
VIVAX ACP-12CH35AERI Климатизер инвертер VIVAX ACP-12CH35AERI Климатизер инвертер
Енергетска класа (SEER/SCOP): A++ (6.8 / 4.2) Максимален капацитет на ладење: 4510 W Максимал..
27.990 ден.
без ДДВ: 23.720 ден.
VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32 Климатизер инвертер VIVAX COOL 12000BTU ACP-12CH35AEMI R32 Климатизер инвертер
КАПАЦИТЕТ НА ЛАДЕЊE 3,52 KW КАПАЦИТЕТ НА ГРЕЕЊE 3,81 KW ЕКОЛОШКИ ПЛИН R32 ЕНЕРГЕТСКА КЛАСА:..
25.999 ден.
без ДДВ: 22.033 ден.
-10%
VIVAX COOL M DESIGN 5,0kW Климатизер инвертер VIVAX COOL M DESIGN 5,0kW Климатизер инвертер
VIVAX COOL M DESIGN 5,0kW инвертер клима уред Проток на воздух [m3/h] 840 ..
34.999 ден.38.888 ден.
без ДДВ: 29.660 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS