Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
-27%
Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева Bosch ARM 32 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
5.099 ден.6.999 ден.
без ДДВ: 4.321 ден.
-25%
Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева Bosch ARM 34 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
9.150 ден.12.200 ден.
без ДДВ: 7.754 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности Иновација: Чешел за трева кој го коси вашиот тревник до самата ивиц..
10.999 ден.14.660 ден.
без ДДВ: 9.321 ден.
-15%
Einhell BEM32 Електрична косилка за трева Einhell BEM32 Електрична косилка за трева
Карактеристики и предности 1000W  Ф-300mm - EINHELL     •Напон: 230 V ~ 50..
3.399 ден.3.999 ден.
без ДДВ: 2.881 ден.
-9%
Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева Iskra BN46PL-RV145 Бензиска косилка за трева
Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
15.450 ден.16.999 ден.
без ДДВ: 13.093 ден.
-10%
Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева Iskra HG41PL-RV125 Бензиска косилка за трева
Одлична, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологија..
13.999 ден.15.499 ден.
без ДДВ: 11.864 ден.
-20%
Iskra QT3023 Електрична косилка Iskra QT3023 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
3.999 ден.4.999 ден.
без ДДВ: 3.389 ден.
-18%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
Одлична, електрична косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технологи..
6.999 ден.8.499 ден.
без ДДВ: 5.931 ден.

Распродадено

-15%

Распродадено

Iskra BK530N Бензиска косилка за трева Iskra BK530N Бензиска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
19.900 ден.23.500 ден.
без ДДВ: 16.864 ден.

Распродадено

Распродадено

Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева Iskra H0E 5ET 230 Батериски тример за трева
Батериски тример за трева, со сечење на конец Долга рачка со додатна дршка за оперирање со две раце..
4.990 ден.
без ДДВ: 4.229 ден.
-5%
Iskra HG48SMH-S Бензиска косилка за трева Iskra HG48SMH-S Бензиска косилка за трева
Kапацитет  на моторот: 139 cm3, Моќност: 2,5 kW (3.4 КС) Вртежи во празно: 3000 врт / мин..
19.990 ден.20.990 ден.
без ДДВ: 16.941 ден.
-11%
Iskra HG51SMH-B Бензинска косилка за трева Iskra HG51SMH-B Бензинска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
19.500 ден.21.999 ден.
без ДДВ: 16.525 ден.
-14%
Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева - Yamaha мотор Iskra HG53SMH-MA190 Бензиска косилка за трева - Yamaha мотор
Косилката Iskra HG53SMH-MA190 има 4-тактен мотор, капацитет на моторот од 189 cc, должина на сечење ..
24.999 ден.28.999 ден.
без ДДВ: 21.186 ден.
Iskra HG56SMH-B Бензиска косилка за трева Iskra HG56SMH-B Бензиска косилка за трева
Одлична, самоодна, бензиска косилка за трева од ISKRA. Со компактен и модерен дизајн, и нова технол..
22.590 ден.
без ДДВ: 19.144 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU430SEU Бензинска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
7.499 ден.8.690 ден.
без ДДВ: 6.355 ден.

Распродадено

-11%

Распродадено

Iskra TU520SEU Бензинска коса / тример за трева Iskra TU520SEU Бензинска коса / тример за трева
Комбинација од два режими на работа, која ќе им овозможи ефикасно уредување на вашата околина 1,4 k..
7.999 ден.8.990 ден.
без ДДВ: 6.779 ден.
-12%
Maxpuls MP LM 018 Електрична косилка за трева Maxpuls MP LM 018 Електрична косилка за трева
Maxpuls електричната косилка, е наменета за оддржување тревници со мала површина (од 300 до 800 m2) ..
2.890 ден.3.299 ден.
без ДДВ: 2.449 ден.
-16%
Maxpuls MP LM 019 Електрична косилка за трева Maxpuls MP LM 019 Електрична косилка за трева
Maxpuls електричната косилка, е наменета за оддржување тревници со мала површина  Погодни се з..
3.499 ден.4.190 ден.
без ДДВ: 2.965 ден.
-14%
Maxpuls MP LM 020 Електрична косилка за трева Maxpuls MP LM 020 Електрична косилка за трева
Maxpuls електричната косилка, е наменета за оддржување тревници со мала површина  Погодни се з..
3.890 ден.4.499 ден.
без ДДВ: 3.297 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS