Акција
-8%
Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер Hotpoint Ariston ENTMH-19221 FW Комбиниран фрижидер
27.499 ден.29.998 ден.
27.499 ден.29.998 ден.
-8%
Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна Electrolux EHF-6240XXK Вградна плотна
11.999 ден.12.999 ден.
11.999 ден.12.999 ден.
-12%

Распродадено

Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло Emide EM5291 плафонски вентилатор со светло
11.450 ден.12.999 ден.
11.450 ден.12.999 ден.
-11%
Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер Gorenje RF4141ANW Комбиниран фрижидер
11.990 ден.13.490 ден.
11.990 ден.13.490 ден.
-9%

Распродадено

Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW Dynamic MaxPuls 8997 плински тајфун 50kW
8.999 ден.9.890 ден.
8.999 ден.9.890 ден.
-19%
ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови ELECTROLUX ESL-5205 LO вградна мaшина за садови
19.492 ден.23.999 ден.
19.492 ден.23.999 ден.
-21%
Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox Gorenje CW-55SC Длабоко тенџере Inox
1.899 ден.2.399 ден.
1.899 ден.2.399 ден.
-33%

Распродадено

Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка Iskra SL585FA06-RD/BL рачна циклонска правосмукалка
2.699 ден.3.999 ден.
2.699 ден.3.999 ден.
-16%
Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер Electrolux EN-5284 KOX Комбиниран фрижидер
50.499 ден.59.999 ден.
50.499 ден.59.999 ден.
-28%
 Iskra GX-EI0040-2 Ударна дупчалка 500w OUTLET Iskra GX-EI0040-2 Ударна дупчалка 500w OUTLET
1.299 ден.1.799 ден.
1.299 ден.1.799 ден.
-38%
GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух GOClever CRISTAL AIR CORAL Прочистувач на воздух
4.999 ден.7.999 ден.
4.999 ден.7.999 ден.
Распродадено
INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа
 • INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа
 • INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа
 • INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа

INTEX 475Х122 базен со метална конструкција со пумпа

22.499 ден.
Потребни наградни поени: 23000
Производител: INTEX
Шифра на производ: 9050404
Наградни поени: 50
Достапност: Нема залиха
Количина:

INTEX  475Х122  базен со метална конструкција со пумпа

Димензии: 

475цм дијаметар,

122цм висина.

Капацитет  16.805l  (90% наполнетост на базенот)

 

 • филтер пумпа со капацитет од 3785 литри на час.
 • метална скала
 • подлога и покривка за базенот

 


 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-14%

Распродадено

INTEX 244х76 базен со филтер пумпа INTEX 244х76 базен со филтер пумпа
4.399 ден.3.799 ден.
4.399 ден.3.799 ден.

Распродадено

-16%

Распродадено

INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа INTEX 305Х76 базен со филтер пумпа
4.999 ден.4.190 ден.
4.999 ден.4.190 ден.

Распродадено

-23%

Распродадено

INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа INTEX 366Х76 базен со филтер пумпа
7.299 ден.5.599 ден.
7.299 ден.5.599 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа INTEX 396Х84 базен со филтер пумпа
7.499 ден.6.499 ден.
7.499 ден.6.499 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS