Акција
-13%
Blanco Top ED 8x4 c Blanco Top ED 8x4 c
3.899 ден.4.460 ден.
3.899 ден.4.460 ден.
-18%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.999 ден.15.899 ден.
12.999 ден.15.899 ден.
-23%
ETA 5336 Преса за коса ETA 5336 Преса за коса
999 ден.1.298 ден.
999 ден.1.298 ден.
-19%
Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер Electrolux EJ-2801AOX Комбиниран фрижидер
17.799 ден.21.999 ден.
17.799 ден.21.999 ден.
-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
12.999 ден.14.999 ден.
12.999 ден.14.999 ден.
-11%
EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед EXPLORER ELI261KK 26"/19" ELITE LADY SPRING KONTRA велосипед
11.999 ден.13.499 ден.
11.999 ден.13.499 ден.
-23%
EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET EXPLORER MAN271 27.5"/20" ELITE MAN велосипед OUTLET
11.499 ден.14.999 ден.
11.499 ден.14.999 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
-9%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
15.490 ден.16.999 ден.
15.490 ден.16.999 ден.
-8%
AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа AL-KO DRAIN 12000 Comfort 800W Потопна пумпа
5.999 ден.6.499 ден.
5.999 ден.6.499 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
Распродадено
INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119
 • INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119
 • INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119
 • INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119
 • INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119

INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119

10.999 ден.12.999 ден.
Потребни наградни поени: 10000
Производител: INTEX
Шифра на производ: INTEX 68324
Наградни поени: 100
Достапност: На залиха
Количина:
 • INTEX 68324 Excursion 4 чамец
 • Димензии: 315 x 165 x 43 cm
 • Носивост: до 400 кг (4 лица)
 • Држачи за трска за ловење риба
 • Бренд: INTEX 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-30%

Распродадено

INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123 INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123
9.999 ден.6.999 ден.
9.999 ден.6.999 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126 INTEX 68325 Excursion 5 366 x 168 x 43 cm чамец ID EK000382126
14.999 ден.12.999 ден.
14.999 ден.12.999 ден.

Распродадено

-7%

Распродадено

INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127 INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127
7.499 ден.6.999 ден.
7.499 ден.6.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
INTEX INTEX 68324 Excursion 4 315 x 165 x 43 cm чамец ID EK000382119 INTEX 68324 Excursion 4 чамец Димензии: 315 x 165 x 43 cm Носивост: до 400 кг (4 лица) Држачи за трска за ловење риба Бренд: INTEX    .. Category: Product #: INTEX 68324 Regular price: 10.999 ден. 10.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store