Акција
-10%
EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO EXPLORER FOR241D1 24"/13" EXPLORER MAGNITO
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-30%
INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123 INTEX 68305 Challenger K1 274 x 74 x 33 cm кајак IDEK000382123
6.999 ден.9.999 ден.
6.999 ден.9.999 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-10%

Распродадено

EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта EXPLORER FASHION FAS201 20"/12" велосипед тиркизно бела жолта
8.999 ден.9.990 ден.
8.999 ден.9.990 ден.
-25%
Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева Bosch ARM 37 Електрична косилка за трева
10.999 ден.14.660 ден.
10.999 ден.14.660 ден.
-8%
Bosch GTS 10J Статична пила Professional Bosch GTS 10J Статична пила Professional
48.999 ден.52.999 ден.
48.999 ден.52.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-18%
Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе Colossus CSS-5454 Електрично ѓезве за кафе
1.399 ден.1.699 ден.
1.399 ден.1.699 ден.
INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
 • INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
 • INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
 • INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
 • INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
 • INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
 • INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium
 • INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium

INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium

125.999 ден.139.999 ден.
Потребни наградни поени: 150000
Производител: INTEX
Шифра на производ: INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362
Наградни поени: 1200
Достапност: На залиха
Количина:

Премиум рамка Intex 26368 ex 26362 Ultra Xtr надземниот базен, со потпор во форма на цевка, пумпа за филтер за песок со систем на солена вода, мрежа за одбојка, луксузен комплет за чистење, чаршафи и скалила. Сè што ви треба за целосно уживање во летото во вашата градина со вашето семејство или пријатели.

Intex 26368 ex 26362 Ultra Xtr Premium Frame надземниот базен (нов модел на Intex 26362) е супер лесен за поставување, нема да ви требаат повеќе клипови за да ги поврзете металните екстремитети едни со други. Елегантната темно сива лагер во комбинација со внатрешниот бел / водно-сив дезен додава стил. Клиентите ќе бидат задоволни да уживаат во овој исклучително солиден, здрав, флексибилен и издржлив производ од висока класа.

Вклучената мрежа за одбојка е одлична за убав ден со вашето семејство и ќе ги трансформира вашите забави во градината во огромен успех.

Премиум рамката Intex 26368 ex 26362 Ultra Xtr надземниот базен нуди поголема дебелина, што се претвора во подебел внатрешен дел што овозможува поголема отпорност на притисокот на водата. Рабовите се кружни и тапи, така што и децата секогаш можат да играат безбедно. ПВЦ технологијата SUPER – TOUGH offers нуди трислојна обвивка: внатрешна и надворешна страна на густ и цврст ПВЦ и средно од полиестер. ПВЦ што се користи за базени ULTRA FRAME е отпорен на УЛТРА, 1,5 подебел од стандардните облоги.

 

Технички карактеристики Intex ULTRA Xtr Premium 26368

Лесно се поставува и раздвојува, благодарение на новиот систем за прилагодување наместо метални клипови.

Мерки: 732 x 366 x 132 cm

Правоаголен базен ULTRA XtrTm од 3-слој Супер Супер-ПВЦ: внатрешни и надворешни слоеви на ПВЦ и среден слој од полиестер.

Вклучени додатоци:

Пумпа за филтрирање со песок 6’000 l / h (26676)

Делукс комплет за чистење

Одбојкарска мрежа

Скала

Прекривка

Долен лист

Мерки: 732 (должина) x 366 (ширина) x 132 (висина) см

Дно: 787 x 422 см

Капацитет на вода: 31,805L на 90%

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
INTEX INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Ultra Xtr Premium Премиум рамка Intex 26368 ex 26362 Ultra Xtr надземниот базен, со потпор во форма на цевка, пумпа за филтер за песок со систем на солена вода, мрежа за одбојка, луксузен комплет за чистење, чаршафи и скалила. Сè што ви треба за целосно уживање во летото во вашата градина со вашето семејство или пријатели. Intex 26368 ex 26362 Ultra Xtr Premium Frame надземниот базен (нов модел на Intex 26362) е.. Category: Product #: INTEX 732 x 366 x 132 Cm 26362 Regular price: 125.999 ден. 125.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store