Акција
-7%
Fabbygo Робот (10‐12kw)
13.499 ден.14.450 ден.
13.499 ден.14.450 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-10%
Dirt Devil DD 698-3 правосмукалка на батерија
13.499 ден.14.999 ден.
13.499 ден.14.999 ден.
-4%
AMICA 10222.3EHPTSHBX Вградна рерна
12.499 ден.12.999 ден.
12.499 ден.12.999 ден.
-6%
BEKO RCSA 330 K20 PT Комбиниран фрижидер
16.999 ден.17.999 ден.
16.999 ден.17.999 ден.
-5%
FAVORIT EC-640 WWFT електричен шпорет
10.499 ден.10.999 ден.
10.499 ден.10.999 ден.
-20%
Gorenje SIH 1100TBT патна пегла на пареа
1.199 ден.1.499 ден.
1.199 ден.1.499 ден.
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-11%
Grundig HD-6862 Фен за сушење коса
1.699 ден.1.899 ден.
1.699 ден.1.899 ден.
-28%
 Iskra GX-EI0040-2 Ударна дупчалка 500w OUTLET
1.299 ден.1.799 ден.
1.299 ден.1.799 ден.
ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
 • ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
 • ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина
 • ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина

ISKRA 1501-BL вага за телесна тежина

899 ден.1.359 ден.
Потребни наградни поени: 1400
Производител: Iskra
Шифра на производ: 1501-BL
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

 личен биланс

 •  максимално оптоварување: 150 кг
 •  прецизност: 100g
 •  калено стакло со дебелина од 5 мм
 •  ЛЦД позадинско осветлување
 •  Копче за прекинувач за единици:
 •  Индикатор за преоптоварување и батерија
 •  Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 •  Големина: 300х300 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS