Акција
-11%
EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед EXPLORER CLA261D2 26/21" Class велосипед
15.999 ден.17.999 ден.
15.999 ден.17.999 ден.
-7%
 Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM Велосипед 29" RAPID PLANNER ORANGE DISC+AM
13.999 ден.14.999 ден.
13.999 ден.14.999 ден.
-11%
HP LASERJET PRO M15W принтер
4.899 ден.5.499 ден.
4.899 ден.5.499 ден.
-14%
Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна Electrolux EHF-6241 FOK Вградна плотна
11.999 ден.13.999 ден.
11.999 ден.13.999 ден.
-15%
Iskra YL-B28-11 уљен радијатор Iskra YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-10%
EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед EXPLORER SPY203 20"/11" LEGION велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-11%
FAVORIT Машина за перење MP 7102 FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.499 ден.13.999 ден.
12.499 ден.13.999 ден.
-24%
INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122 INTEX 68309 Excursion Pro Kayak 384 x 94 x 46 cm кајак IDEK000382122
18.999 ден.24.999 ден.
18.999 ден.24.999 ден.
-13%
Iskra QT3040 Електрична косилка Iskra QT3040 Електрична косилка
6.999 ден.7.999 ден.
6.999 ден.7.999 ден.
-10%
Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок Bosch Easy Aquatak 110 Вап перач под притисок
6.299 ден.6.999 ден.
6.299 ден.6.999 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-10%
EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед EXPLORER RHI203 20"/11" RHINO велосипед
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина
 • ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина

ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина

1.199 ден.1.499 ден.
Потребни наградни поени: 1400
Производител: Iskra
Шифра на производ: 1502-MB
Наградни поени: 30
Достапност: На залиха
Количина:

 личен биланс

 • максимално оптоварување: 150 кг
 • прецизност: 100g
 • калено стакло со дебелина од 5 мм
 • ЛЦД позадинско осветлување
 • Копче за прекинувач за единици
 • автоматско исклучувањеИндикатор за преоптоварување и батерија
 • Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено)
 • Големина: 300х300 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

 • +389 (02) 2520999
 • +38978238820
 • info@krusel.mk
 • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra ISKRA 1502-MB вага за телесна тежина  личен биланс максимално оптоварување: 150 кг прецизност: 100g калено стакло со дебелина од 5 мм ЛЦД позадинско осветлување Копче за прекинувач за единици автоматско исклучувањеИндикатор за преоптоварување и батерија Напојување: 2x 3V CR2032 (вклучено) Големина: 300х300  .. Category: Product #: 1502-MB Regular price: 1.199 ден. 1.199 Available from: КРУСЕЛ e-Store