Акција
-21%
Favorit 18000BTU Климатизер
20.999 ден.26.499 ден.
20.999 ден.26.499 ден.
-17%
Gorenje TGR80XNGU бојлер
9.990 ден.11.990 ден.
9.990 ден.11.990 ден.
-46%
Grundig HS-6780
1.499 ден.2.799 ден.
1.499 ден.2.799 ден.
-12%
ART FLAME Рамка за вградување STONE
17.999 ден.20.460 ден.
17.999 ден.20.460 ден.
-30%
ISKRA CJ-8005-LI цедалка
699 ден.999 ден.
699 ден.999 ден.
-10%
AUX 18000 bty климатизер 5.5kW
22.390 ден.24.900 ден.
22.390 ден.24.900 ден.
-12%
ART FLAME Електричен камин LORANS
13.999 ден.15.899 ден.
13.999 ден.15.899 ден.
-40%
ISKRA 1502-MB  вага за телесна тежина
899 ден.1.499 ден.
899 ден.1.499 ден.
-23%
ISKRA CJ-8020-BL цедалка
999 ден.1.299 ден.
999 ден.1.299 ден.
-11%
Dynamic MaxPuls 8258 плински тајфун 30kW
7.999 ден.8.999 ден.
7.999 ден.8.999 ден.
-12%
FAVORIT Машина за перење MP 7102
12.299 ден.13.999 ден.
12.299 ден.13.999 ден.
ISKRA AF-32Q air фритеза
  • ISKRA AF-32Q air фритеза
  • ISKRA AF-32Q air фритеза
  • ISKRA AF-32Q air фритеза
  • ISKRA AF-32Q air фритеза

ISKRA AF-32Q air фритеза

7.499 ден.
Потребни наградни поени: 7500
Производител: Iskra
Шифра на производ: AF-32Q
Наградни поени: 90
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

• Фритеза на топол воздух 
• Јачина: 1500W
• Моќност: 220V-240V~50/60Hz 
• Капацитет на сад: 3.2 L 
• Тајмер: do 60 min
• Термостат: 80-200°C 
• Автоматско исклучување 
• LED дисплеј
• Припрема на јадења без зејтин
• Димензии (mm): 320 x 320 x 355
• Нето тежина: 3,2 kg

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2020. UKION SHOPS