Акција
-7%
Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови Electrolux ESL-4201 LO Машина за миење садови
20.499 ден.21.999 ден.
20.499 ден.21.999 ден.
-12%
Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен Alfa Plam Elita 2 Камин на цврсто гориво црвен
14.999 ден.16.999 ден.
14.999 ден.16.999 ден.
-9%
BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг BOSCH WTW-85461 BY СУШАРА 9 кг
46.999 ден.51.899 ден.
46.999 ден.51.899 ден.
-7%

Распродадено

INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127 INTEX 68380 Seahawk 3 295 x 137 x 43 cm чамец ID EK000382127
6.999 ден.7.499 ден.
6.999 ден.7.499 ден.
-11%
Iskra BK530 Бензиска косилка за трева Iskra BK530 Бензиска косилка за трева
20.990 ден.23.500 ден.
20.990 ден.23.500 ден.
-28%
Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET Iskra BR-33B4 рачна правосмукалка OUTLET
1.299 ден.1.799 ден.
1.299 ден.1.799 ден.
-12%

Распродадено

Gorenje H17BY овлажнувач на воздух Gorenje H17BY овлажнувач на воздух
2.890 ден.3.299 ден.
2.890 ден.3.299 ден.
-15%

Распродадено

Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор Iskra  YL-B28-11 уљен радијатор
3.999 ден.4.690 ден.
3.999 ден.4.690 ден.
-10%
INTEX 68351 Seahawk 4 351 x 145 x 48 cm чамец ID EK 000382120 INTEX 68351 Seahawk 4 351 x 145 x 48 cm чамец ID EK 000382120
8.999 ден.9.999 ден.
8.999 ден.9.999 ден.
-12%
Blanco Lemis XL 6s брусен финиш Blanco Lemis XL 6s брусен финиш
10.280 ден.11.650 ден.
10.280 ден.11.650 ден.
Распродадено
ISKRA AR 2500 бензински агрегат
  • ISKRA AR 2500 бензински агрегат

ISKRA AR 2500 бензински агрегат

22.999 ден.24.499 ден.
Производител: Iskra
Шифра на производ: ISKRA AR 2500 бензински агрегат
Достапност: На залиха
Количина:

• Бензински агрегат

• Работна излезна моќност (S1): 2300 W

• Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2500 W

• напон: 2 × 230V ~ 50Hz

• Тип на мотор: 4-такт (AR170F)

• Максимален капацитет на моторот: 4,1 kW

• Волумен на моторот: 208 см3

• Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута

• воздушно ладење на моторот

• Номинална струја: 10 А

• Гориво: безоловен бензин

• Капацитет на резервоарот за гориво: 15 l

• Стартување: рачно

• Работно време: 11 ч

• АВР систем (автоматско регулирање на напонот)

• НТ: 37 кг

• БТ: 39 кг

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

Распродадено

-13%

Распродадено

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-125-250
7.499 ден.6.499 ден.
7.499 ден.6.499 ден.

Распродадено

-14%

Распродадено

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-250-500 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-250-500
10.999 ден.9.499 ден.
10.999 ден.9.499 ден.

Распродадено

-13%

Распродадено

Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600 Iskra Електрична дигалка со сајла ЕВ-300-600
11.490 ден.9.999 ден.
11.490 ден.9.999 ден.

Распродадено

-4%

Распродадено

ISKRA AR 2800Т бензински агрегат ISKRA AR 2800Т бензински агрегат
25.999 ден.24.999 ден.
25.999 ден.24.999 ден.

За нас

ISKRA електричен алат, рачен алат, гарден програма, апарати за домаќинство и многу други производи од различни брендови и производители сега ONLINE!

 

 

Контакт

  • +389 (02) 2520999
  • +38978238820
  • info@krusel.mk
  • info.desk.krusel

Facebook

КРУСЕЛ e-Store © 2021. UKION SHOPS
Iskra ISKRA AR 2500 бензински агрегат • Бензински агрегат • Работна излезна моќност (S1): 2300 W • Максимална излезна моќност (S2 5мин): 2500 W • напон: 2 × 230V ~ 50Hz • Тип на мотор: 4-такт (AR170F) • Максимален капацитет на моторот: 4,1 kW • Волумен на моторот: 208 см3 • Брзина во мирување: 3000 вртежи во минута • воздушно ладење на моторот • Номинална струја: 10 А • Гориво: безоловен бензин • Капац.. Category: Product #: ISKRA AR 2500 бензински агрегат Regular price: 22.999 ден. 22.999 Available from: КРУСЕЛ e-Store